Meggi, uživatelka má dalších 5 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (9)


Charly

Hodnocení 5 / 5 (19 hlasů)
Charly byla náš miláček měly jsme ji moc rádi a ona nás taky.Byla užasná dávala nám pořád najevo jak nás má ráda.Olyzovala nám nos a pořád za náma chodila a ráda se mazlyla. BYLA UŽASNÁ A NENAHRADITELNÁ.Je nám po ní hrozně smutno.

Ze dne na den onemocněla,večer byla ješte v pořádku a ráno už nevylezla z domečku byla smutná a hrozně unavená.Večer jsme byly u veterináře a on řekl ,že má tvrdé a hodně bolestivé bříško----píchnul jí 2 injekce a měly jsme čekat do druhého dne jestly se to nezpraví a jestly začne jíst a bobkovat.Ona se bohužel nezpravila ,tak jsme jely zase k vetovy na další injekce a glukozy a RTG.Třetí den se také nezlepšila a musela jít šla na operaci.

Bohužel se z toho nedostala -byly jsme z veterinářem domluvení ,že pokud to bude něco opravdu závažného a na 99% by to nepřežila tak at jí rovnou uspí at jí netrápíme.
Výsledek: měla zauzlované střeva, zřejmě něco sežrala nebo smotek z chlupů a k tomu zánět v celém břiše a ucpaný žaludek,takže ji po otevření rovnou uspal:-(
V té době jsme dělaly co jsme mohly, aby jsme ji zachranily ty poslední dny byly pro mě a mého přítele opravdu těžké-nečekaly jsme ,že nám během 3měsíců tak přiroste k srdci.


BYLA NÁDHERNA KRÁSNA A MOC MILÁ A MAZLIVÁ,NEZASLOUŽILA SI TO:-(MĚLY JSME JÍ MOC RÁDI A JE NÁM PO NÍ MOC SMUTNO.......
Tak tady jsem Charly,první den u nás doma.

Jěště se natočím z boku:-)

A jěště mě vyfot´ takhle.

Tady jsem už nemocinkaná(byly to pro nás těžké chvíle).

Tady má Charly domeček bývala v něm moc spokojená.

poslední foto před odnešením k veterinářovy.
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty