Ivcza, uživatelka má dalších 14 alb (toto je neveřejné album) přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (7)


Pepan

Hodnocení 5 / 5 (12 hlasů)
Tento krásný tvoreček má u nás dočasný azyl. Přinesli jsme ho domů 10. ledna 2011 s váhou 400g, dne 7.2.2011 byl s váhou 720g zazimován v zimní zahradě o teplotě 8-10 st. C.
Váha po probuzení ze zimního spánku po 2měsíční hibernaci 550g, o týden později (20.4.) již 590g ale při pohybové aktivitě (večer v ohrádce na 30 minut až 60 minut - uvnitř v místnosti nebo na zahradě v ohrádce). V den vypuštění 880 g!
Má moc rád kočičí kapsičky a zbožňuje avokádo (ale tím ho moc nekrmíme, to je jen pamlsek, základem stravy je maso - konzervy, kuřecí krky, kočičí kapsičky). Taky dostal na menu i moučné červy, ale těch snědl jen pár. Rozmazlenec:)
Pepan byl dne 6. května 2011 vypuštěn do krásné lokality 10min pěšky od nás pro možnost návštěv:). Jedná se o zahradu s mnoha keři, navazuje školní pozemek - zahrada a lesopark. Přes den je tam rušněji (děti), ale navečer je tam klid a podle slov jednoho z obyvatel si tam ježci dávají dostaveníčka:) takže Pepan snad časem najde i partnerku...
HODNĚ ŠTĚSTÍ, CHLAPEČKU!Náš hezoučký chlapeček:)

Tady bydlí...

Tady byl ještě maličký...

Poslední fotečka před zazimováním

Navečer chodíme venčit, aby si zase zvykl na přírodu:)

Jakmile se setmí, začne větřit a běhat v ohrádce

Nejraději by se rozběhl...

:)

Loučení...

Tady bude bydlet

Nechali jsme mu tam papu...hodně štěstí, chlapečku!
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty