Dibla, uživatelka má dalších 52 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (11)


Edík a Terezka

Hodnocení 5 / 5 (22 hlasů)
Tak zatím to vypadá na Edíka a Terezku, Edík se asi s Beníkem nesnese, jakmile si k němu čmuchne hned zvedá ocásek a startuje po něm, teď už i Beníkovi došla s ním trpělivost a už se po něm taky ožene. Takže si myslím, že to bude asi kluk, no uvidíme co ještě udělá kastrace, ale moc velký naděje tomu nedávám, když už je jako mímo takovýhle šmějdík. Terezka za Beníkem furt dolejzá, ten jí už i nechá jíst z jeho misky a chce se s ním mazlit, i jí oblíže,a le ona ještě nepochopila, že i on chce oblízat.
Jinak si myslím, že je někdo dal do zveráče z domu, protože jsou oba umazlený, nebojácný, umí i oblizovat ruku a krásně mrmlají, když se drbou Terezka intenzivně nastavuje nosánek na drbání. Umí už chodit čůrat do záchůdku, tak snad i bobky časem budou dávat do wc. Jinak jsou neskutečný žrouti a mají mega bobky a taky nemáme kokcidiozu.
stránka 1 ze 2
  další »Terezka

u Beníka se mě jí stejně nejlíp

Edík


i z leže se dá jíst seno :-D


nová dekorace :-D

takhle se válíme

jsem tady doma


jo jo drbání


důkladná mrtvolka :-D

s Beníkem i jíme


202122232425262728293031323334
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 ze 2
  další »