eff, uživatelka má dalších 7 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (13)


Karlička aneb jak to všechno začalo :)

Hodnocení 5 / 5 (28 hlasů)
Na mé narozeniny (26.2.) za mnou přijel nečekaně přítel, hodil po mě pytel se senem a říkal: "Tady máš dort." Myslela jsem si něco o blbcech a tak dále...ty chlapský vtipy, že...
Potom jsem dostala do ruky malou krabičku a po otevření se objevilo malé šedivé chlupaté klubíčko, které se krčilo v rohu a bálo se pohnout. Nevím, kdo z nás dvou byl tehdy víc vyděšený, jestli já nebo Karlička, protože takový dárek jsem opravdu nečekala :) a tak mi začal život s ouškatým králičím miminkem.
Učím se takzvaně "za pochodu", tak mi to Karličko promiň že jsem ti první den cpala sušenku na přilepšenou a bydlela jsi v kleci pro potkany.
A aby to nebylo všechno, mamka (technický talent) nechtěně smazala Karliččiny profi fotky z našeho foťáku, tudíž máme pouze mobilové od přítele a kamaráda. (ačkoli jak sami poznáte, na Karličce to nic nemění :)
Ty moje ušaté zlobidlo, mám tě mooc ráda a děkuji, že jsi vstoupila (přesněji řečeno vtrhla) do mého života...Co tam asi bude? pozn.: budoucí panička rozespalá a v negližé :)

Kuk, je to kráálííčéék

a chudinka se bojí

tak ho uplatíme mrkvičkou

mrkev odmítnuta, zkoušíme to se sušenkou

Karlička se otrkala a zkoumá postel (teď už tam nesmí)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty