Martina86, uživatelka má dalších 17 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (12)


Benjiho běžný den :o)

Hodnocení 5 / 5 (28 hlasů)
Ahoj, tak jsem tu po dlouhé době zase. Panička zase nedala pokoj, běhala za mnou s foťákem a dala dohromady pár fotek.Tak trošku musím i paničce zapózovat a udělat jí radost aby mohla ulovit nějakou fotku...

...ale musí to být rychle, páč mě to zrovna dvakrát nebaví.

Do mého běžného dne patří i mazlení s mými dvojnožci :o)

Co to cítím, co to slyším, "podává se svačina" tak to se musí rychle zjistit..... Mňáááám travička, tu já moc rád.

Byla moc dobrá, ale zatím stačilo. (Během chvilky se k misce vrátil a dobaštil i zbytek, asi mu to nedalo, co kdybych mu to zabavila :o) )

Po vydatné a dobré svačině se musím pořádně umýt...

...i ouška...

...na ťapičky taky musí dojít...

...a potom si musím jít na chvilku odpočinout a nabrat energii na případné lumpárny. Panička mezitím chodí po bytě a kouká co by tu ještě zdokumentovala, občas mě i zkontroluje, jestli se mi "zvedá bříško" :o)

Od té doby co nám došlo seno králici.cz se u nás seno baští jedině takle...

...hlavně že se baští. Díry jsem pro jistotu zvětšovala já, aby to nemusel škubat a nejedl to.

Benžíšek byl moc hodný a tak mu milující panička koupila na léto ohrádku aby mohl být venku. No, trochu jsem to s tou velikostí nevychytala, pro moje malinký miminko by stačila poloviční :o)

Podává se večeře (v misce Benji najde pekingské zelí, římský salát, little gem, lollo biondo, fenykl, celer, petržel kořen, brokolici, okurku, papriku, z bylinek bazalka, kopr, petrželka).

Mňááám paničko to je ale dobrota. Koukej jak hezky baštím :o) Benji vše zbožňuje a do rána, kdy je na řadě snídaně (granulky) je miska prázdná.

Hlavně kopr, ten já mám moc rád.

Po večeři následuje očitka kožíšku, mazleníčko a poté se den završtí nějak takto :o) a pokud je chuť, jde se ještě lumpačit.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty