Radka P, uživatelka má dalších 13 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (17)


První Vánoce + zánět uška + další navštěva veteriny + přisli jsme o ní :((

Hodnocení 4,8 / 5 (29 hlasů)
Spojila se nám příjemná událost s nepříjemnou. Balily jsme spolu dárky, strojily stromeček a další den jsme si udělaly projíždku na veterinu. Vezly jsme bobky po přeléčení kokciozy a vzali jsme Bobinku raději taky sebou. Už od te doby co jsme si jí dovezli má strasne řídkou srst a hlavně za krkem a nějaký "exém" na oušku, pčiká nám a poslední dva dny strávila v domečku, kde předtím nechtěla ani za nic. Pak doktor se do ouška koukl a máme malinký zánět. Dostali jsme injekci (nevím čeho) a mastičku do oušek. Tak snad to bude všechno v pořádku. Už se moc těším jak dostane první mrkvičku a jablíčko. Výsledky bobků budou za dva dny :)

Edit 29.12. 2012 Po týdnu jsme šli k jínému veterináři, k vámi doporučovanému, měla a stále jeste má/měla krev v moci.:( Poslechla si plíce, nefunfuji tak jak mají a malá měla 39,5 stupnu - zřejmě zápal plic. V kůži pod mikroskopem našli ještě nejaké breberky a odebrali jí krev na parteriozu. Kokcioza ještě nezmizela :( Máme to naše trápeníčko, ale moc rádi, tak to zvládneme.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Na den přesně měsíc, co jsme malou měli doma, umřela. V noci a se strašným rambálem. Myslím, že jí něco v tu chvíli strasně bolelo, než jsem doběhla, byla už mrtvá. Nechci tohle už nikdy zažít!!Malinká balí se mnou dárky :)

Stromeček akorát tak velký

1. místo za nejroztomilejšího (ne)beránka :D

domeček je maličký tak jsem si musela vystrčit zadní nožky :)

hm.. dobrý stromeček

nejvíce mi chutnala sušená kůra mandarinek

tady i na ostatních fotkách si můžete všimnout prořídlé srsti :( Veterinář řekl, že to není nic vážného, ale v pohodě mi to taky nepříjde.

z blízka

a každý večer koukáme na kralici.cz

schovaná

máme ještě trošku zababrané ouško od mastičky, kterou nám pan doktor dal do ouška

nejsem

jsem

spím

fakt spím, ale krapet jsem se skutálela z polštáře

placka

papám

můj nový košíček a petrželka :)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty