Corki Annie, uživatelka má dalších 6 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (7)


Annie - 8.týden

Hodnocení 5 / 5 (19 hlasů)
Annie jsem dostala na Vánoce od přítele. Je to můj první králíček. Byla pravděpodobně v pátém týdnu (usuzuji dle línání). Po pár dnech jsme poprvé navštívili veterináře, kde nám řekli pohlaví - samička a zjistili kokcidiózu, která ještě není vyléčená.
Nejvíce má ráda krmné směsky a granule a seno jí jen když jí nic jiného nezbývá. Čerstvou zeleninu či ovoce ještě nesmí. Ze zkušenosti, kdy jsme jí dali malý kousek mrkve a měla průjem.
Klec ještě není zařízena podle našich představ, ale vše potřebné v ní Annie má. Budeme kupovat novou boudičku a záchod, na který se snad brzy naučí chodit. Momentálně jsou bobky úplně všude a naše malá Annie čůrá nejraději do postelí a na polštáře. Máme ji, ale moc rádi, tak nám to nevadí a hold se u nás pořád převlékají cíchy. Bohužel nevzít si jí aspoň na chvíli mezi nás do postele, to prostě nejde. :)Klec =)


Všechno musí prozkoumat.

Kolik mi je? 8.týden - 388 gramů

To je naše srdíčko =)


Takhle se vždy natáhne.

Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty