Radka P, uživatelka má dalších 13 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Říjen = říje

Hodnocení 5 / 5 (8 hlasů)
Abych začla tam, kde jsme skoncili. Rýma ustoupila díky průduškovému čaji. Díky PetraRožnov, která mi to poradila. Papá se stejnou chutí jako v posledním albu :D a k tomu už měsíc má říji a teďka se můžu moc stydět, pokud říji mají jen koně :D Ale možná to někdo pochopil, prostě kolem nás nejdříve běhala kolečka, lehala si k nám a my byli neuvěřitelně štastní a tak s náma mohla spát i v posteli, protože loužičky i bobky byly se 100% jistotou vždy v záchůdku. To trvalo 3 dny, pak přišlo kousání do hlavy mého přítele a mě škubala vlasy a překusovala je. Nejdříve jsme měli trpělivost a přítel pokousanou hlavu a ruce. Asi vycítila víc, že to je chlap. Pak jsme jí na noc zavírali v pokoji, kde má své působiště a do ložnice měla přísný zákaz.
Pak to na dva týdny povolilo a my měli flegmoše, co se vždycky vyvalil u nějakého plyšáčka a chrněl.
Pak to nastalo znovu s větší vervou, v době, kdy jsem byla nemocná. V ložnici je maličké topení a tak jsem se tam nemohla zavřít před ní a tak jsem spala v čepce, at mi neukouše všechny vlasy :D Ach jo, slyšíte správně... Jsem zřejmě težký králíčkomil, protože jsem jí mohla zavřít do klece, ale to ne...
Co nám k tomu ještě nepřibylo - samozřejmě bobky všude a k tomu loužičky na polštářích, které nestačíme prát. Podle ní se už u nás i pere... Ale tak nemohlo samozřejmě zůstat, protože i když jí máme rádi, tak už je to "nechutné". Postavila se znovu ohrádka, ale tak ať nemůže na postel.. já nemusím spát v čepici a ona nic neznačkuje. Snad to tak bude fungovat.
Myslela jsem si, že kastrace je pro mě slovo velmi vzdálené a že bych k němu přistoupila jen, kdyby jí šlo o zdraví, ale už s ním malinko koketuju.
stránka 1 ze 2
  další »mám malý stan a na nohy mi táhne :D

nejkrásnější nožky

krmení dravé zveře

luxování terasy

přespolní běh

vzorové pečení kuřete


malá babovička

hele, ty fotíš?

se musím upravit!

samoobslužný bar

dobrotkaspapám i foťák

2021222324252627282930
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 ze 2
  další »