Kristen, uživatelka má dalších 8 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (18)


Můj malý nalezenec

Hodnocení 4,8 / 5 (43 hlasů)
Naše společené nečekané začátky,první týden v přepravce,naprosto nevybavená a stejně jsme to zvládli... :) Aneb,jak jsem seděl na chodníku a máma mě našla :)
Narodil jsem se asi v květnu,nevím.Někdy v červnu,když byla velká zima,jsem se "objevil" venku.Nějakou chvíli jsem zmateně hopkal,byla mi zima a pak se usadil na kanále,ze kterého šla teplá pára.Aspoň trošku jsem se ohřál.A pak šla kolem máma.. Já jí tak vnímám,jako mojí maminku,protože se mě snažila chytit.Hrozně jsem se té cizí paní bál a tak jsem se snažil utéct a nějakou dobu se mi to dařilo,ale ona na mě hezky mluvila a já věděl,že mi neublíží.Byl jsem hrozně špinavý a ona tu špínu měla na oblečení,ale jí to nevadilo a dál mě zahřívala a mazlila pod svým svetrem. Vzala si mě domů,dala mi přepravku,podestýlku,čistou vodu,jídlo a vykoupala mě a osušila. Pak jsme jeli k doktorovi,prý jestli jsem v pořádku a že mě naočkují,ale on říkal,že jsem ještě maličký,že mi bude asi měsíc,a že se mnou mají přijít později.Nechávají mě hopkat po bytě,spinkám u mámy,tátu rád koušu do ucha a do prstu.. Teď mi koupili vodítko a postrojek,a já se hrozně zlobím,když mě oblékají,ale pak jsem venku šťastný..Jsou mi asi 3 měsíce,rostu,budím mámu v noci aby mi dala jídlo,vždycky se zlobí,že vstává do práce,ale vždycky vstane,dá mi něco k snědku a podrbe mě za ouškem a dá pusu a já už jsem do rána hodný. Myslím,že mě má ráda a já jí mám taky rád,protože se o mě stará,a už neznám zimu a hlad,mám teplo,čistý pelíšek,prostor kde si můžu hrát,každý den dostávám seno,krmení,čistou vodu,zeleninu a ovoce a když jsem hodný,tak i pamlsky. Jenom jednou jsem se na maminku zlobil,to když mě vzala podruhé k doktorovi,kde jsem dostal injekci za krk,ostříhali mi drápky a propíchli ouškou.. Hrozně jsem plakal a máma mě držela a chovala a utěšovala hrozně dlouho,dokud to nepřestalo bolet...Je to ta nejlepší máma.

 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty