Monakuč přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Naše malá pacientka.

Hodnocení 4,8 / 5 (24 hlasů)
Ještě v noci na 26. května 2008 byla naše holčička v pohodě, běhala, jedla, bobčila. Ráno to ale byl někdo úplně jiný. Jeli jsme hned na VFU, kde jí diagnostikovali v bříšku smotek chlupů, který dělal paseku. Línat začala teprve pár dnů předtím a evidentně ani vyčesávání nepomohlo. Protože se během krátké doby po podání léků nezlepšila, naopak se spíš horšila, musela jít ještě ten den po obědě na sál. Chvílemi to bylo hodně dramatické, ale holčička hodně bojovala a zvládla to. Pánům doktorům Hauptmanovi a Jeklovi, kteří se o mě úžasně starali, tak jako paní doktorce Syslové a doktoru Tarasovi i všem sestřičkám za jejich péči jsme moc vděční.První den po operaci.

Jsem strašně smutná a unavená. Vůbec nic nejím a ani pít nechci :(.

Druhý den po operaci.

Jsem tak ráda, že za mnou zase přišli.

Ve čtvrtek ráno jsem byla celkem fit, dokonce jsem sama i trochu baštila a taky jsem bobčila. Tak mě páni doktoři pustili domů, všichni jsme si mysleli, že mi to jen pomůže.

Jenže takto jsem proseděla celý čtvrtek, noc i páteční dopoledne... a tak mě v pátek v poledne zavezli po konzultaci s pány doktory zpátky do nemocnice.

Pobyt v nemocnici jsem si trochu protáhla, zůstala jsem tam další týden. Ale jezdili za mnou každý den, aby mi nebylo tak smutno.
Další pátek mě konečně pustili domů. Už jsem sama jedla i bobčila, i když jsem to moc nepřeháněla. Ale na gauč jsem si vyskočila hned :).

A taky jsem se už hezky protahovala.

Ale nejraději jsem měla drbání a hlazení na všechny způsoby.


A takto vypadám o týden později, 18. dní po operaci. Kromě vyholeného bříška, které mi už zarůstá a které vám neukážu :), jsem už prakticky fit. Jsem velká šikulka, že jsem to všechno zvládla. Jen si moc přeji, abych si to už nikdy nemusela zopakovat ...Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty