od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
 
 • Zobrazení zpráv za uplynulý rok, které obsahují slovo lomcuje.
 • Zobrazuji 3 zaznamu.
 • 19.2.2020 06:25Veronika5
  Králik28: Chce ven z klece, proto lomcuje.... Ovšem mít králíka na volno v místnosti kde spíte je trochu o zdraví - naši když spím a oni jsou puštění, tak mi běhají po hlavě - doslova :). U nás to vypadá tak, že králíci mají zázemí v kuchyni a jsou puštění neustále, můžou do kuchyně plus obýváku. No a v noci když se v obýváku spí, zavřou se dveře mezi obývákem a kuchyní a králíci jsou na noc v kuchyni.
  Co se týče lina - my máme v místnostech s králíky plovoucí podlahy. Sice to králíkům klouže, ale stačí třeba pár kusů kusových koberců dole s protiskluzem, a králíci se naučí běhat mezi nimi. Rovněž na místa, kam králík skáče, např. z vršku klece, se musí něco dát, aby králík po doskoku nepodklouzl.
  Chce to vymyslet něco, co by vyhovovalo vám i králíkovi. Zase kdybyste ho přemístili nastálo do místnosti s linem, nebyl by tam příliš izolovaný?
  31.5.2020 08:17marcelka90
  Ahoj holky, jak moc má králíček jíst granule? Kupuju mu Versa laga a on se s nimi pořád cpe. seno teda jí taky, ale málo a dostává ještě každý den větve z lísky nebo jablka co nám tu roste, po těch je jako divý. nebo luční trávu, ty tvrdá stébla. Akorát ty granule mě už stojí moc peněz. dostává dvě plné misky denně a když jí má prázdnou, tak lomcuje s klecí a dožaduje se další misky.
  31.5.2020 10:43Alpa
  Granule jsou doplňkové jídlo a pokud by je králoš neměl tak se nic moc nestane. Dvě plné misky je hodně. I kdybys dala tři misky tak je zblajzne, naše pažravka by s tím určitě neměla problém. Jsme po operaci zubů a opravdu seno je prioritní strava, zeleninka a větvičky na okus. Naše Peggy dostává lžičku ráno a lžičku večer. Může se zbláznit, miluje granulky a samozřejmě lomcuje miskou a chce přidat, ale zdraví je přednější ... Jsou to mlsouni :-) Takže dávej méně a vydrž protesty králíka!