O burunducíchKupujeme burundukaJak ochočit burunduka

 KrmeníBydleníPéčeChovNemoci a úrazy

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

FAQ

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit jen důležité příspěvky  


Info

Silva - 15.6.2017 20:55
Martina - veverky obecně jsou neuvěřitelně citlivé na jakoukoliv chemii. Proto je velmi důležité si dát pozor na vše co je může ohrozit. Tím bohužel nemyslím jen klasickou chemii jako je třeba zmíněný Raid (mimochodem opravdu nevhodný pro všechny živočichy v domácnosti včetně člověka což jistě bude na výrobku miniaturním písmem napsáno), ale i některé čistící prostředky.
Je třeba myslet i na léky použité veterináři laiky. Mnoho a tím opravdu myslím opravdu mnoho veterinářů neví, nebo jim je to jedno, že veverky nejsou normální hlodavci a je třeba na to myslet při použití medikace. Nejedna veverka umřela právě proto, že veterinář použil léčivo pro veverkovité nebezpečné, nebo nevhodné.
Martino, není problém, že se ptáš - naopak je to dobře. Je lepší se ptát než řešit problém způsobený nečím podobným. Jen někteří chovatelé jsou tu již déle a tak je prostě děsí některé otázky a pak může být jejich odpověď příkřejší nežli je míněná. Všichni začínali a všichni měli otázky. Jsem ráda, že je možnost se zeptat. Jen i s těmi staršími chovateli mějte trochu trpělivosti. Mnohdy na některé otázky odpovídají již po několikáté a i přesto se najdou lidé co dělají blbosti a to pak člověka mrzí. Mnohé chyby končí smrtí zvířete.


Gnar - řekla bych, že těch šťastlivců je jen velmi málo. Vymazlených burunduků je jako šafránu. Člověk musí být rád za to co je. Každá burundučí náklonost se musí brát jako bonus. Takže supr nemáš agresora. Příjde k tobě, když máš mlsání a příjmul přítelkyni no není to vlasně skvělé :)) Jsem ráda, že se máte dobře a jestli to bude jako u nás tak máte ještě lepší měsíce tohoto roku ještě před sebou.

Veronika - 4.6.2017 09:21
Děkuji mockrát všem za rady. Moc mi to pomohlo a budu se snažit udělat maximum proto, aby se to zlepšilo. :)

Martina - 3.6.2017 09:58
Protože jsem někde četla, že to mají lidé normálně zaplé v pokoji se zvířaty. To je takový problém, že jsem se zeptala? Od toho je snad tady ta diskuze.

miki939 - 2.6.2017 20:36
Samozřejmě, že může. Asi stejně tak jako tobě, jen to musíš vynásobit minimálně 100. Spíš by mě zajímalo, proč taková otázka...
Archív diskuze | Alba uživatelů