Než pořídíme králíčkaRady pro první týdnyVýchova a ochočeníSoužitíEshop

JídelníčekBydleníRozmnožování a péčeAnatomiePlemenaVeteriny

Nemoci

Diskuze

Inzerce

Galerie

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Otázky

Diskuze - jen důležité


Ostatní diskuze na králíci.cz

Hledá nový domov!


Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit všechny příspěvky  


Info, Králíci a letní vedra, Klíšťata, Cestování Pravidla této diskuze

Monakuč - 11.10.2017 14:39
Nový telefon na dr. Jekla a dr. Hauptmana je 734 167 644. Po ordinačních hodinách, nebo pokud se nedovoláte, napište prosím SMS se jménem a o co se jedná, doktoři vás budou kontaktovat zpět co nejdříve. Nejedná se zatím o pohotovostní službu, s tou je třeba vydržet až do nových prostor - zatím jsou stále v Lelekovicích.

Ditmira - 4.10.2017 17:54
Ahoj všem Dnes mě navždy opustila moje králičice Ginger.Ani jsem jí nestihla nafotit album.Ani ne měsíc po přinesení z obchodu začala mít problém se zoubky, které se táhly celé léto a začaly se jí rozpadat. nestačila objednat k Dr.Jeklovy.Vím, že jí už netrápí a je s ostatními
králíčky.
Jen mi poraďte jestli se zase pouštět do chovu, letos to je už druhý ušáček který mě opustil.

Vladimír Jekl - 13.9.2017 14:38
Dobrý den,
chtěl jsem Vás informovat, že přednáška pro chovatele o nové formě viru moru králíků (RHDV2) se bude konat dne 7. 10. 2017 v Bohdalově v Domě kultury od 13:00 hod. Je nutné se pouze registrovat na stránkách MVDr. Bubeníček, jinak je přednáška zdarma.
S přáním pěkného dne
doc. MVDr. Vladimír Jekl, Ph.D., DipECZM (Small Mammal Medicine and Surgery)
změna působiště veterinarniklinikabrno.cz

Kami - 13.9.2017 11:54
Ahoj,
MVDr. Hauptman a MVDr. Jekl otevírají v Brně novou kliniku. Odešli z VFU a jdou na soukromo.
http://www.veterinarniklinikabrno.cz/

Alpa - 10.9.2017 10:49
Ahoj všichni. Naše Zorka už má šest a tak jsem po delší době přidala pár foteček naší princezny.
http://www.kralici.cz/alba.asp?a=24815

Mikiina - 21.8.2017 09:07
Už nic nestihnu, dnes večer odešla. Měla jsem pocit, že se dalšího roku nedožije, ale tak brzy jsem to nečekala. Doufám, že měla klidný odchod a už je se svou adoptivní králičí maminkou :) Přeji všem krásný a dlouhý život!

oopela - 19.8.2017 13:26
Dnes dopoledne mi umřel v náručí můj milovaný Ferda. Jen bych vám chtěl říct, abyste měli své králíčky rádi a aby to věděli.

Sunye - 9.8.2017 20:56
Dobrý večer, píšu smutné info o našem případu... Dnes moje milovaná králičí kamarádka navždy odešla... Včera podstoupila operaci nádoru, vše se zdálo být v pořádku. Nádor v podkoží, původ neznámý. Několik hodin po operaci ji postihly akutní neurologické problémy, ochrnula na přední packy, uplně se jí rozjely od těla a neměla v nich cit, hlavičku neudržela, měla jí položenou na zemi, byla apatická, nejedla, myslím, že měla ochrnuté žvýkací ústrojí, krmila jsem jí přes stříkačku...Dr mi k tomuto nedokázala nic říct...dostala nějaké injekce...dnes ráno, když jsem jí dávala do přepravky začala strašně kříčet a cestou z veteriny zemřela...Následky narkozy, mrtvice nebo jiný skrytý zdravotní problém? Nevím. Zkrátka za 24 hodin po operaci už tu není. Žily jsme si spolu přes šest let a najednou prázdno. Díky ní jsem poznala, jak moc jsou kotcoví králíci inteligentní a milí společníci. Hodně mě naučila. Děkuju za všechno, měla jsem Tě moc ráda a budeš mi strašně chybět. Děkuju, že se sem můžu vypsat.

Monakuč - 9.8.2017 16:16
Informace z VFU
Dr. Jekl a dr. Hauptman končí k 31. 8. 2017 na klinice drobných savců na VFU a cca od října, pokud nenastanou nějaké komplikace, si otevírají vlastní soukromou praxi o pár zastávek MHD dál v Králově Poli (přesnou adresu neznám, jen ulici). Dr. Jekl je do konce tohoto týdne, pak už vybírá dovolenou, dr. Hauptman bude od příštího týdne cca do konce měsíce. V září už ani jeden ...

Vakcínu na mor2 by měli mít k dispozici snad během příštího týdne, zájemci si mohou zavolat v jeho druhé polovině. Chce to ale trpělivost, jak se čerpají dovolené, je ještě náročnější se tam dovolat jak obvykle. Mělo by se předběžně jednat o vakcínu pro 10 králíků a otevřená vydrží, pokud se nepletu, max. 2 hodiny, takže se budou muset termíny přizpůsobit tomu přizpůsobit, tak s tím počítejte :).

Kulíšek a Adysek - 5.8.2017 11:07
Chtěla bych všem oznámit,že moje malá láska dnes v noci zemřela :-(
Doufám,že mu bude krásně v nebíčku mezi ostatními králíčky....hodně mi chybí čumáček :-(

PS:Zajímaly by mě vaše zkušenosti s pohřbíváním králíčků?Jakým způsobem jste pohřbily svého miláčka.Díky za jakoukoliv zkušenost.Adéla

BarčaG - 10.7.2017 19:46
Ahoj všichni pamětníci!
Trochu opožděně dávám na vědomí, že Bubáček oslavil v červenci 11.narozeniny!

Slávka - 30.6.2017 06:26
s veľkým smútkom oznamujem, že túto noc prešiel po Dúhovom moste náš úžasný Faros, syn Korfa a Bikky, braček Amis, Zeusa a mnohých, ktorých ste niektorí z Vás poznali. Odišiel vo veku 11 rokov a 3 mesiace, už nevládal 😢 verím že už sa stretol za mostom so svojimi kamarátmi, v prvom rade so Zajkou, Amis, Čertíkom a Nussiem I., tatkom Korfom, láskou Barbuchou a verím že Jarka tam na Vás všetkých dáva pozor a že už proste opäť vládze
Archív diskuze | Alba uživatelů