Než pořídíme králíčkaRady pro první týdnyVýchova a ochočeníSoužitíEshop

JídelníčekBydleníRozmnožování a péčeAnatomiePlemenaVeteriny

Nemoci

Diskuze

Inzerce

Galerie

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Otázky

Diskuze - jen důležité


Ostatní diskuze na králíci.cz

Hledá nový domov!


Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit všechny příspěvky  


Info, Králíci a letní vedra, Klíšťata, Cestování Pravidla této diskuze

Haňa - 29.11.2018 18:02
Ahoj, pokud byste nêkdo mohl dát domov králíkovi, který byl použiván při výuce na VFU Brno, můžete se obrátit na chloupekj@vfu.cz.
Králíčci (jako každý rok v tento předvánoční čas) hledají své doma ❤❤
(nic blizšího nevím, jsem potkanář, leč MVDr. Jan Chloupek je velmi fajn a není problém se s ním domluvit)

Nex - 26.11.2018 15:10
http://www.kralici.cz/alba.asp?a=24915
Tak tohle je Mrkvička ☺ Netuším jak fotky otočit, takže huraaa na vykroucení krku 😆

Ucho 007 - 15.11.2018 13:58
Ahoj, prisel mi dotaz "Natáčení - cvičený králík" - "do připravovaného videa sháníme cvičeného bílého králíka i s doprovodem (doprovod nevystupuje, pouze manipuluje s králíkem) - nejlépe Praha a okolí." ... pokud mate nekdo zajem, dejte echo ;)

Angelo Mattoni - 26.10.2018 20:44
Monela - 16.10.2018 21:35
Všem našim starym znamim,bych chtela oznamit,ze me po 12ti letech opustila kraliči holčička Fidorka.
Vše,co jsem se o kralickach naučila,vdečim jí a temto úžasným strankam.Děkuji,holčičko moje!

Nicola22 - 25.9.2018 17:42
Ahoj, už jsem tu nebyla věky a teď jsem tu pokorně pro rady a názory :-(. Šmudla si včera večer nedal granule, ale jablíčko si dal s chutí, tak jsem neřešila. Když si ráno nedal ani zeleninu a polehával, tak jsem hned vypálila na veterinu. Tam mu dali 4 injekce bůhví čeho s tím, že má nafouknuté bříško, musí začít žrát atd., což samozřejmě vím. Na doma mi dali Rodicare a léky na bolest. Po návratu se mi povedlo do něj dostat trochu toho rodicare ale od té doby už nic, prostě nepolkne. Bříško už měl jako balon, volala jsem na vet a tam mi řekli že to je konečná, což si tak nějak odmítám připustit. Našla jsem si na netu kmínový odvar a espumisan pro děti (který jsem zrovna měla, protože mám miminko) a všechno to do něj cpu horem dolem (espumisan asi 1x za 2h), něco snad polyká, protože bříško už má skoro normální... Ale stále jen vyčerpaně leží, nežere a nepolyká. přikryla jsem ho dekou aby byl v teple, ale už nevím co dál... Myslím že se netrápí, dýchá hluboce a pravidelně, nechci ho nechat utratit... Nemáte ještě někdo nejaký nápad, zkušenost? Děkuji
- - - - -
Smudla umrel behem casu co jsem psala predchozi prispevek. Snad je mu ted uz lepe :-(...

Monakuč - 23.9.2018 17:49
Dnes v noci odešla na druhou stranu Duhového mostu moje nejdražší holčička, malá sladká zlatá a nejmazlivější Beruška. Odešla náhle, ještě v pátek byla v pořádku, jen poslední týdny unavenější, ale tak nějak to odpovídalo jejímu věku 11 let a 3 měsíce, krásně jedla, bobkovala, ještě ve středu večer ji viděl dr. Jekl a říkal, že by jen měla trochu přibrat, jinak je v pořádku ... v pátek se hlásila o crocky ... v sobotu ráno byla divná, v poledne horší, večer hodně špatná ... v noci si počkala, až za ní přijdu, abych byla s ní, a v klidu odešla za Albertkem ... Moc mi chybí, je nenahraditelná.

Chci tu též moc poděkovat pánům doktorům Hauptmanovi a Jeklovi za roky fantastické péče, bez které by tu nebyla už víc jak 10 let. A panu doktorovi Hauptmanovi za to, jak moc se snažil nám pomoci i teď ... bohužel moje holčička byla po těch letních vedrech unavená a zesláblá a neměla sílu zabojovat ještě jednou, naposledy :((((. Děkuji vám, kteří si nás pamatujete, za vzpomínku na holčičku. Už spinká vedle Albertka a je jí dobře ...

Veronika1991 - 9.9.2018 21:15
PROSÍM POZOR!!! Pokud se někomu v Olomouci ztratil hnědý krátkosrstý králíček hopká u polikliniky Agel u hlavního nádraží! Viděla jsem ho tam asii před hodinou a půl, když jsem se tam teď vracela, abych ho odchytila, zřejmě se někde schoval :-(. Dala jsem mu tam granulky a zítra místo půjdu znovu zkontrolovat, můžete mi, prosím, poradit, kdyby se mi jej povedlo odchytit, kde jej kromě veteriny - abych zjistila, zda je v pořádku, zanést?

Ráďa - 4.9.2018 16:44
Ahoj všichni, dnes náš Janeček oslavil neuvěřitelný 12.narozeny! Je tady někdo s podobně starým mazlíčkem?

leprechaunek - 4.9.2018 11:04
Kdo má záchranářské sklony, prosím, zbystřete :)

Je k dispozici pět ČISTOKREVNÝCH čtyřměsíčních siamských králíků, zbarvení: pár - kalifornský modrý, dva samci kuní modrý a samička modrý siamáček. Momentálně mají něco přes dvě kila, v dospělosti cca čtyři. Nabízí je paní chovatelka z Berounska, a to z toho důvodu, že jí přes léto začali pčíkat, s velkou pravděpodobností neinfekčně. Přesto si je preventivně nechce nechávat v chovu, a než půjdou na pekáč, je ochotná je poslat do světa.
Micani jsou dokonce naučení na záchůdek, jen ne úplně zvyklí na manipulaci. Fotky v albu:
http://www.kralici.cz/alba.asp?a=24898
Jelikož jsou fakt nádherní, nabídla jsem paní pomoc s rozšířením mimo "masné" kruhy a moc prosím adminy o nesmazání.
Kontakt přímo na paní chovatelku předám po zprávách. :)

Koblížek Snížek - 4.9.2018 01:04
Zdravím,
Babu před pár dny oslavil své krásné a kulaté 10. narozeniny, z čehož mám velikou radost, zvlášť když vezmu v potaz, že je zdravý jako řípa a dokonce dnes dostal od paní veterinářky kromě očkování i pochvalu zoubků :) <3 Takže k takovéto přiležitosti máme nové albičko, tak se určitě mrkněte a posuďte sami, zda na svůj věk vypadá!
http://www.kralici.cz/alba.asp?a=24897
Archív diskuze | Alba uživatelů