Než pořídíme králíčkaRady pro první týdnyVýchova a ochočeníSoužitíEshop

JídelníčekBydleníRozmnožování a péčeAnatomiePlemenaVeteriny

Nemoci

Diskuze

Inzerce

Galerie

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Otázky

Diskuze - jen důležité


Ostatní diskuze na králíci.cz

ADOPCE
Hledají nový domov!


Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit všechny příspěvky  


Info, Králíci a letní vedra, Klíšťata, Cestování Pravidla této diskuze

Nienna - včera 00:07
Monakuč - 8.2.2018 17:00
Veterinární klinika Jekl & Hauptman
My jsme si pochopitelně už vyzkoušeli i nové prostory kliniky, takže pár praktických rad - jsou zde dvě ordinace, takže lze přijít i bez objednání, případné čekání by nemělo být na dlouho, ale samozřejmě je lepší si předem zavolat a domluvit se, nebo se objednat přes net. Ordinace je ve vnitrobloku, prostřední budova, vstup je přes Mojmírovo náměstí 6 nebo Košinovu 18. Z obou stran je zvonek (modrá cedulka :)) a vrátka, pozor, z Mojmíráku jsou schody! Bezbariérový vstup je z Košinovy ulice (úplně poslední dům vlevo). Vždy se musí jít k prostřední budově. Parkování bylo na Mojmíráku i na Košinové bez problémů. Otestovali jsme už rtg a krev (hematologie, biochemie), všechno bylo hotovo cca za 45 minut. A mají to tam moc pěkné, velká čekárna, ve vnitrobloku jsou venku lavičky, nějaké hopsadlo pro děti, z obou stran je to zavřené od silnice, takže se tam nedostanou cizí lidi :). Pokud by někdo jel MHD, tak od tramvaje (Husitská) je to odhadem tak 400 m, je to jen o 2 zastávky za VFU, od zastávky autobusu (Mojmírovo náměstí) cca 200 m.

Březinka - 8.2.2018 09:07
Monakuč - 25.1.2018 14:22
Veterinární klinika Jekl & Hauptman
Třikrát hurá, pokud se na poslední chvíli nic nepokazí, tak během pondělí a úterý se budou páni doktoři přesouvat a "zabydlovat" v nových prostorách a od středy 31. 1. 2017 by měli ordinovat na adrese Mojmírovo náměstí 6a, Brno - Královo Pole. Pro aktuální informace pak připomínám https://www.facebook.com/veterinarniklinakabrno/ a http://www.veterinarniklinikabrno.cz/ :).
- - - - -
ups 2018 :)))

Damian - 5.1.2018 08:35
Tímto chci poděkovat všem, kteří se mi snažili pomoct radami i podporou. Bohužel jsme včera boj o život prohráli, přestože to byla doopravdy válka. Když už to den předtím vypadalo, že se z toho ten můj mazel dostal, další den po úspěchu nebylo nic. Chlapec dýchal s tlamičkou co nejvíce dokořán a nedokázal nic sežrat, přestože zelenina a ovoce přes noc zmizely, ani pokusy milovaných granulí, nebo ovoce se nezdařily. Takže aybch ho neudusil vyjeli jsme na veterinu, tam mi doktor řekl, že se králíček už nebude moct zachránit, takže mne čekalo nejhorší rozhodnutí.
Jet domů, kde se bude trápit a nakonec zemře na vyhladovění, nebo mu ulevit od bolesti? Jako sobec jsem chtěl to první, takže jsem i přesto s králíčkem vykonal rituál, kde jsme se rozloučili.
Padlo nemálo slz a jedna neprospalá noc... Tak doufám, že se má ten ušák lépe a místo mojí ruky šikanuje někoho jiného. Sladké sny..

pavlusa - 4.1.2018 21:04
S největší bolestí v srdci oznamuji kamarádům králíkářům, že nás dnes opustila navždy Jůlinka. Po krátké nemoci jsem se dnes odhodlala její utrpení dále neprodlužovat. Prožila s námi téměř 9 let, bojovali jsme od malička s encefalkou, taky s častými kokcidiózami, několikrát jsem jí doslova vypiplala z nejhoršího. V posledních letech naštěstí byla čím dál zdravější, kokcidiózy ustaly, encefala spala a již se neprojevovala. V pondělí se však dostavily zdravotní problémy, které předtím nikdy neměla. Ještě ráno jsem se na veterině s doktorkou domluvila, že zkusíme zabojovat. Odpoledne se její stav prudce zhoršil a já viděla, že tentokrát je boj marný a jenom by prodlužoval její utrpení. Zlepšení jsme nemohli očekávat, tak jsem udělala to nejtěžší rozhodnutí v mém životě. Spinká ve stejném lese, jako Bobíšek ♥♥♥

beranek - 24.12.2017 18:19
Krásné vánoce chci ti přát,
aby měl člověk člověka rád,
aby jeden druhému víc štěstí přál,
aby i ten nový rok za to stál.
Příjemné prožití vánočních svátků a hodně úspěchů v novém roce vám přejí naši ušáčci i panička :-D
http://www.kralici.cz/alba.asp?a=24844

rega - 24.12.2017 12:04
Spolu s Modracikom prajeme pohodove Vianoce plne darcekov a spokojnych domacich milacikov vratne ich ludskych opatrovnikov. A do dalsieho roku hlavne kopu zdravia.

prianie: http://img.kralici.com/kralici/alba/08d54ac5c08310e10258.jpg

vianocny album: http://www.kralici.cz/alba.asp?vianoce2017

SindyEM - 6.12.2017 10:49
Tak máme prvého Mikuláša za sebou. Alešek sa do izby ráno vrútil jak namydlená strela a rovnou čiarou k balíčkom. :) http://www.kralici.cz/alba.asp?a=24834

Gabčík: Nemáš vôbec za čo. Som rada, že sa problém vyriešil. :)

Luckysek - 29.11.2017 15:29
Dnes jsem musela nechat uspat jednoho kralicka z utulku, ktery byl muj nejmilejsi. Byl se mnou 2 roky a rozhodovani o jeho zivote nebylo vubec jednoduche (chronicke selhavani ledvin). Tak jen doufam, ze uz je v nebicku a lita tam s ostatnimi kralicky a ma de dobre

Martinta - 16.11.2017 10:44
Ráda bych se pochlubila svým splněným snem.. Francouzským beranem.... Máte ho také někdo? :)
http://www.kralici.cz/alba.asp?a=24827
Archív diskuze | Alba uživatelů