Než pořídíme králíčkaRady pro první týdnyVýchova a ochočeníSoužitíEshop

JídelníčekBydleníRozmnožování a péčeAnatomiePlemenaVeteriny

Nemoci

Diskuze

Inzerce

Galerie

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Otázky

Inzerce

Vaše reklama zde
již od 100 Kč/měs.
Kontaktujte info@kralici.cz

Ostatní inzerce na králíci.cz


Text inzerátu včetně kontaktních údajů a lokality + možno vložit i fotku k inzerátu (musí to být JPG soubor)
Váš řádkový inzerát se zde bude zobrazovat 14 dní, proto nevkládejte opakovaně inzerát častěji. Podáním inzerátu souhlasíte s pravidly pro inzerci. Nabídku klecí pod 80 cm směřujte prosíme do morčecí inzerce.

Inzerát č. 48890 vložen 18.10.2018 19:45
Hledám domov pro dva zakrslé čistokrevné rex beránky bílé barvy s modrýma očima. Samička ve věku 3 let, sameček ve věku 2 let. Oba dva jsou kastrovaní,čistotní, naučeni na záchůdek. Každý má svou vlastní 120 cm klec. Jsou moc hodní a hraví. Do nových domovů mohou jít jednotlivě. Mohu nabídnout i vybavení. Nový domov jim hledám z důvodu nedostatku času a také postupující alergie. Chci, aby se měli opravdu dobře a já jim teď nemohu dát tolik pozornosti, kolik si zaslouží a potřebují. Podrobné informace a fotky zašlu v mailu. Předání v okolí Rožnova pod Radhoštěm. Kontakt: kami.smutkova@seznam.cz
Inzerát č. 48889 vložen 18.10.2018 14:51
RodiCare Instant. Nabízím otevřené balení (170g). Reálně obsahuje 162g + odměrku. Cena: 200,- Lokalita: České Budějovice, e-mail: machova.milada@seznam.cz
Inzerát č. 48888 vložen 16.10.2018 14:02
Ihned k odběru nabízíme milého a krásného samečka teddy beránka Quincyho. Narozený 20.05.2018. Očkovaný proti moru a myxomatóze. Vhodný na mazlíčka i do hobby chovu. Maminka je importovaná z Německa. Jeho cena je 600,- Kč. Více informací najdete na našich stránkách http://www.r-s.wz.cz/ nebo zašleme na email Lea22@seznam.cz Osobní odběr je v Kosticích, po domluvě je možné nechat králíčka přepravit prostřednictvím specializovaného přepravce po ČR i na Slovensko. Králíček sebou do nového domova dostane informativní výpis předků (rodokmen), rady do začátku na papíře a v případě osobního odběru i papáníčko, na které je zvyklý. Dále do dobrých rukou na mazlíčka darujeme dva krásné tříleté samečky teddy beránka. Jsou to moc hodní a milí kluci. Více informací přes mail. Chovatelé prosím nepište. Pouze osobní odběr v Kosticích. Pokud o některého z králíčků budete mít zájem, napište prosím něco málo o sobě a do jakých podmínek by králíček šel.
Inzerát č. 48887 vložen 15.10.2018 11:49
Prodám komplet vybavení pro zakrslého králíčka. Klec 120cm, vše funkční, jen škrábance na podlážce a okousaná bílá barva na dvířkách. Jinak v pěkném stavu. Keramická a plastová miska, pítko mám dokonce 3x :), lopatka na čištění klece, jesličky na seno, silikonová podložka před vchod do klece, kleště na drápky, vodítko, kartáč na vyčesávání. 1,5 pytle sena a 2 pytle velmi kvalitních granulí Oxbow ( PC 600kč/balení) pro dospělého králíka a plechová dóza na granule. Cena za vše. moniska@tiscali.cz Brno.