Než pořídíme králíčkaRady pro první týdnyVýchova a ochočeníSoužitíEshop

JídelníčekBydleníRozmnožování a péčeAnatomiePlemenaVeteriny

Nemoci

Diskuze

Inzerce

Galerie

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Otázky

Inzerce

Vaše reklama zde
již od 100 Kč/měs.
Kontaktujte info@kralici.cz

Ostatní inzerce na králíci.cz


Text inzerátu včetně kontaktních údajů a lokality + možno vložit i fotku k inzerátu (musí to být JPG soubor)
Váš řádkový inzerát se zde bude zobrazovat 14 dní, proto nevkládejte opakovaně inzerát častěji. Podáním inzerátu souhlasíte s pravidly pro inzerci. Nabídku klecí pod 80 cm směřujte prosíme do morčecí inzerce.

Inzerát č. 49223 vložen včera 08:46
Prodám nádherná mláďátka zakrslého králíčka. Po drobných rodičích s krásnou srstí (matka hedvábná srst a otec rex). Někteří jsou rexíci a jiní mají hedvábnou srst. Jsou zvyklí na pobyt v domě, nechávám je proběhnout po pokoji. Čistotní, naučení na záchůdek. Zvyklí na mazlení. K odběru v okolí Brna od 5. 4. Více foto nebo informací na email Mollykralicek@seznam.cz nebo tel. 776 296 239.
Inzerát č. 49222 vložen 27.3.2020 00:06
Dlouholetá registrovaná chovatelka ČSCH, nabízí zakrslé králíčky plemene zakrslý červeny, zakrslý dailenár a zakrslý tříslový černý. Většina mláďat bude mít vystaven PP ČSCH (průkaz původu Českého svazu chovatelů). Mláďata budou mít v dospělosti váhu okolo 1,2kg, jako mají rodiče. Více informací po tel. 773201215. Osobni odběr Klatovy. Mohu vypomoci s dopravou do Plzně, Berouna, Prahy, případně po celé.
Inzerát č. 49220 vložen 22.3.2020 12:27
Chovná stanice Thesia nabízí celoročně zakrslé saténové a teddy králíčky v TOP kvalitě, s oficiálním rodokmenem a tetování od Českého svazu chovatelů ("králíčí PP") nebo s výpisem předků VP. Garantuji zakrslost, váha obvykle dle standardu plemene. Jsem členkou Českého svazu chovatelů a klubu chovatelů saténových králíků. Více informací na webu nebo emailu. V ceně je zahrnuto: - králíček s VP/PP - speciální jednorázovovu krabici na přepravu živých zvířat - rady do začátku a doživotní chovatelský servis - krmení do začátku a možnost celoživotního odkupu superprémiového krmení od nás - dopravu do Prahy zdarma chsthesia@gmail.com
Inzerát č. 49219 vložen 22.3.2020 07:28
Koupím mládě (chci si ho vymazlit)zakrslého beránka(jen samičku).Váha do 1,7kg.Klidné zvíře zvyklé na lidi a manipulaci bude na mazla do rodiny. V dobrém zdravotním stavu bez parazitů.(ne satén ani teddy)Za rozumnou cenu.Sem z Olomouce.email:misu.82@seznam.cz
Inzerát č. 49218 vložen 20.3.2020 09:42
ZAKRSLÍ BERÁNCI - miminka - NHD/minilop s VP - [19.3. 2020] Smazat/ Upravit/ Topovat Za rozumnou cenu již mohou odejít do světa nádherná, kontaktní a vymazlená miminka zakrslých beránků NHD minilop s VP. Králíčci budou před odběrem preventivně ošetřeni proti kokcidioze, dostanou VP, písemné instrukce k chovu, přepravní krabici vystlanou senem a granulky pro první dny v novém domově. Je případně možná i nezávazná návštěva či lze sjednat dopravu po ČR (pokud situace dovolí) . KONTAKT: favoryx1@email.cz, tel. 732 659 104.
Inzerát č. 49217 vložen 18.3.2020 10:50
K rezervaci nabízíme teddy miminka a miminka s teddy genem - více vrhů, možnost sestavit nepříbuzný pár. Miminka budou k odběru v druhé půlce dubna. Králíčkové budou vhodní do rodin jako úžasní mazlíčkové i do hobby chovů. Králíček od nás do nového domova dostane papáníčko, na které je zvyklý, rady do začátku na papíře a informativní výpis předků. Osobní odběr je v Kosticích, po domluvě je možné nechat králíčka přepravit prostřednictvím specializovaného přepravce po ČR (pokud současná situace dovolí a přepravce pojede). Více informací najdete na našich stránkách http://www.r-s.wz.cz/ v sekci Prodej nebo zašleme na email Lea22@seznam.cz Pište prosím pouze vážní zájemci.