Druhy křečkůKupujeme křečkaUbytováníOchočení a pohyb

 O křečcíchKrmeníZdravíRozmnožování

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Inzerce

Vaše reklama zde
již od 100 Kč/měs.
Kontaktujte info@kralici.cz

Ostatní inzerce na králíci.cz


Text inzerátu včetně kontaktních údajů a lokality + možno vložit i fotku k inzerátu (musí to být JPG soubor)
Pokud chcete koupit nebo prodat křečka nebo libovolné příslušenství tykající se chovu křečků, směle sem napište svůj inzerát. Inzerát se zde bude zobrazovat 21 dní.

Inzerát č. 4636 vložen 25.11.2017 20:23
Nabízím vymazlená miminka křečíka campbellova, aktuálně rovnou k odběru několik samečků, samičky k rezervaci. Klasická i saténová srst, barvy black, dove, sapphire, argente a další... Ideální na mazlíčka, nekoušou, jsou mazlivý. Výpis předků samozřejmostí, rodiče import Německo. Možný chov ve skupinkách stejného pohlaví. Více informací mailem, s chovem ráda poradím. majdaz@centrum.cz Jednotlivé fotky na stránce: www.chs-senega.webnode.cz Možné předání po domluvě v Brně, doprava se dá vymyslet téměř kamkoli.
Inzerát č. 4635 vložen 21.11.2017 11:52
Křečík roborovský Nabízím mláďata křečíka roborovského, k 21.11. jsou měsíc stará. Křečíci roborovského jsou ještě menší než džungaráci, nikdy nekoušou, jsou aktivní, ale trochu plaší. Odběr možný v Praze na Florenci v pracovní dny po dohodě přes email vektor89@seznam.cz. Cena 50 Kč/ks. Na fotkách jsou asi týdenní mláďata, dospělý křeček je o trošku větší.