Camilla, uživatelka má dalších 19 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (13)


Ručně dokrmovaný drobeček

Hodnocení 5 / 5 (30 hlasů)
Tak sem budu přidávat postupně fotky zachráněného drobečka. Nyní, ve věku (jak jsem se nakonec dozvěděla) čtyř dnů, má pouze 55g (což je velmi málo). Je zatím slabší, ale já doufám, že bude bojovat jak drak a svého místa na světě se nevzdá. Zatím se k dudlíku s mlékem přisál asi tak na čtvrt hodiny, takže je vidět, že byl opravdu moc hladový. Já jej budu krmit každé dvě hodiny, budu se snažit za všech sil ho zachránit. Tak nám prosím držte pěsti !:-) Ručně dokrmovaná holčička se jmenuje Princezna.
Kontakt : CamillaAgnostic@seznam.czDrobeček z pravé strany (29.5. - první den u nás, 55g), ...

..., z levé strany ...

... a papající.:-)Maličká druhý den u nás (cca 70g).

Mám krásné rosetky ...

... a pankáčka.:-)

4.6. Už nejsem zdaleka nejmenší, jsem strašně šikovná, krásně papám a přibírám...:-) Mám velkou, kulatou hlavinku, obrovská kukadla, nejspíš budu mít delší srst a dokonce už mám i klopená ouška ! Tady jsem sice skrčená, ale i tak jde vidět veliký rozdíl.

Je ze mě malý cvalíček s velkým napapaným bříškem, ...

..., mám už přes 100g a bude ze mě velká krasavice=). (Fotky foceny večer bez blesku.)

Dnes 25.6. se Vám chci opět ukázat, tak pojďme na to...:-)

Na tyto mé dvě fotky se pořádně podívejte, jsou totiž nejkrásnější ...

... a já se cítím jako opravdový výstavní šampión ve světle reflektorů.:-*

Pro info mám už 220g, srst mi roste do krásy ...

... a stává se ze mě prvotřídní mazlíček. B-)

Kdo ví, co ze mě jednou vyroste... Ale už nyní je jisté, že ze mě vyroste krásná morčinka, jsem totiž nakonec (přes počáteční nejasnosti) holčička !;-)

Na nepřízeň svého počátečního osudu jsem již zapomněla a nyní si užívám kopu radostí a štěstí se svou paničkou a ostatními zvířecími kamarády.=)

Princezna s Isabellkou na začátku září. Princezna není narozdíl od fotogenické Bellinky zvyklá se fotit, proto je tu co nejvíce přikrčená a vypadá menší. Ve skutečnosti jsou však již skoro stejně velké.:-) (Princezna cca 600g, Bellinka cca 900g).

Princezna dnes - 11.10.2008, váha 700g. Vyrostla z ní překrásná slečna s velice kvalitní, hustou, polodlouhou srstí. Naše holčička to štěstí měla, bohužel asi jako jedna z mála podobných odvrhnutých kříženců...
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty