Tobik, uživatelka má dalších 30 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Jonáš

Hodnocení 5 / 5 (2 hlasy)
tak dnes, 13.3.09, jsem si ve zverimexu všimla morčátka, které vypadalo jako US-Teddy nebo rex, jak bylo naježené, bylo mezi králíčky a překvapilo mě, že neběhalo.Zeptala jsem se prodavačky, co mu je a prý nemůže chodit, nevšimli si toho, když jim ho prodejce přinesl - schválně píšu prodejce a ne chovatel, protože morátko bylo naprosto zanedbané, podvyživené a malinko žužlalo seno, nic jiného tam nemělo....prodavačka říkala, že je moc mazlivé, ale že si ho koupí někdo pro hada. Odešla jsem a 2 hodny přemýšlela, pak jsem zavolala velkému odborníkovi na nemocná a podviživená morčátka ze zverimexu Mišce z CHS Matadel Bohemia a po jejm rozhovoru jsem pro ně běžela. Řekla jsem si o slevu a už je u nás doma. Je to kluk a jmenuje se Jonáš - po rexíkovi mé kamarádky velrybky, protože chci, aby se měl tak dobře, jako on. Snad toho 13. bylo osudné, tak přeju Jonáškovi, žese u nás bude mít fajn a dostane se z toho.
Jonáš má zanícená očička. Protože nechodí, čůrá pod sebe a začaly se mu dělat červené flíčky na bříšku - mažeme Betadinou. Hned, jak jsem ho přinesla domů, začal jíst, ne tedy moc, ale alespoň něco.

 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty