Ania, uživatelka má dalších 165 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (10)


Loo AndyMar - vzpomínka

Hodnocení 5 / 5 (19 hlasů)
V noci na 1. svátek Vánoční nás navždy opustil můj milovaný Loo. Přes den dostal průjem a bohužel nemoc byla silnější než on. Na Silvestra by měl 4 roky.
Byl to nezapomenutelný svérázný mročák. Takový velký šéf, který měl výsadní právo volně pobíhat, puštěný po mmorčecí chatce. Miloval svůj pelíšek na zemi a nenáviděl, když musel být zavřený. Sám chodil ven a vždy se poslušně vracel. Když byla ostatní mročátka ve výběhu, on pobíhal kolem a všem přes ohrádku šéfoval a tvářil se dost důležitě, když mohl být venku navolno.
Byl to úžasný morčák se skvělou osobností, takový samorost, který nesnášel když mu někdo chtěl odebrat jeho svobodu pohybu..
Proto také, když bylo už včera jasné, že do rána uhyne, dala jsem jej zpět do jeho pelíšku v chatce, aby alespoň umřel spokojený tam, kde to měl nejradši. Hrobeček dostal na trávníčku před chatkou kde se chodíval pást.
Snad najdu jeho následníka,velkého šéda, který bude vždykcy jako první škemrat o jídlo a krást vše co položím na zem..Snad bude alespoň trošku jako no.. Bude mi strašně chybět..

Vy co jste u nás byli víte, kdo byl Loo zač..

 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty