Mukina, uživatelka má dalších 25 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (6)


Výběh od TRIXIE atd. ...

Hodnocení 4,7 / 5 (17 hlasů)
Tak jsme pořídilli pro chlapečky další vymoženost. Protože nemáme možnost vlastní zahrady, ale často jezdíme na víkendy atd., a jelikož kluci budou jezdit samo s námi - užívat travičky, tak jsme z důvodu skladnosti a lehkosti a jednoduchosti pořídili "nylonový výběh TRIXIE". Objednáno tady z králíků.cz (mimochodem bleskové dodání, spokojenost max.), po vybalení jsme ho museli samo hned vyzkoušet ... a jak to dopadlo, vidíte v albu :)
Jinak celkově je výběh docela vymakanej, lehounkej, praktickej, má pevnou konstrukci, podlážka je na suchej zip, takže na trávě se odepne, nahoře je na zip síťka, na bokách 2 kapsy + úchytka na napáječku, je to vzdušný a přesto bude stín, kdyby na ně náhodou svítilo sluníčko ... na naháčka nebude foukat :), taky má úchytky+takový ty "elka" na zapíchnutí do země. Akorát jsem zvědavá, až bude na trávě, aby ho umělci nějak nepodlezli, ale snad to mají v TRIXIE vychytaný :)

19.6. - Dneska byli kluci celej den v ohrádce na balkoně a spokojený maximálně, už se těším, až jí vyzkoušíme i na travičce :)To není obří morče, ale moje dcera :)

Průměr ohrádky 130 cm - ideální pro dvě morčata a dvě děti :)))

Jo, tak tady se nám líbí ...

"slečinky" :))

náš první melounek - ňami, ňami

Tohle zachytil manžel - prej takhle Pupík na Bertíkovi asi 1/2 hodiny odpočíval ...

"tichá domácnost" :))

oblíbený pelíšek

... a takhle se nechá Bertík chovat jak mimino - na zádech a ještě u toho spokojeně vrní :)

Dobrou noc ...
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty