Saxabara, uživatelka má dalších 46 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Vrh N

Hodnocení 5 / 5 (5 hlasů)
29.6.2010 porodila merinka Campari Dandelion typově nádherná trojčátka. Miminka měla neuvěřitelné váhy 128g, 134g a 138g a naštěstí jsem ji při porodu přistihla a tak jsem mohla pomoci a neumřelo nám ani jedno miminko. Ovšem porod byl náročný a Campari měla opravdu velký problém miminka vytlačit. Tahala jsem všechna a druhé miminko bylo navíc zaseklé v pánvi a podařilo se mi ho ,,vyšťourat,, až po dlouhých 50 minutách. Během porodu jsem byla vystresovaná víc než Campík :o), která tedy byla báječná a snažila se ze všech sil...ale dalo mi to trochu přemlouvání, aby začala znovu tlačit a nevzdávala to. Veterináře jsme sice volali (Campari rodila ve 21hod), ale byl na sále a tak jsem zkusila co se dalo a povedlo se. Ohromným překvapením pro mne bylo, že se ani 2. ani 3. miminko po tak dlouhé době neudusilo a narodili se živá. Campík i mimča jsou již 5 dní v pořádku, ťuk ťuk na dřevo. Chtěla bych jen dodat, aby začátečníci rozhodně nezkoušeli samici takto pomáhat sami a když by samici ublížili, tak se bránili, že jsem prohmatávala samici a tahala ven miminka taky... Jak to na diskuzi na králíkách často chodí. Přeci jen mám už nějakou veterinární zkušenost a kamarády veterináře, s kterými jsem při obtížích na telefonu. :-)
Miminka jsou 2 kudrnáči a coronet. A musím říci, že typově to jsou krásná zvířátka. Ohromné uši, kulaté oči a pokud budou po matce, tak by jim nemusela vysvětlat černá. Campari černá vůbec neodrostla a je jako uhel :-) I když jsem koukala, že na fotkách moc pěkně nevypadají :o)), ale nemám tu trpělivost nebo super foťák, který by je zachytil v klidu. Jsou to malé blešky, co pořád cestují sem a tam a o focení nemají zájem :-)) Jedinou vadou na kráse těchto miminek je vždy půlcentimetrová červená tečka :-))Matka: Campari Dandelion, merino, černá-bílá

Otec: Ońeill z Bonity, coronet, černá-bílá

Nice Mouse Saxabara, merino, černá-bílá s červenou
PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE, přijímám další

Dokonalá samička, nebýt červeného fleku :-). Opravdu by jinak vypadala jako Mickey Mouse :-)

Nabrina Saxabara, coronet, černá-bílá s červenou.
NA PRODEJ

Největší miminko z vrhu s obr ouškama a očičkama. Bohužel 20 červených chlupů v koruně :-) Na bříšku má šachovnici.

Nipper Saxabara, merino, černá-bílá s červenou
REZERVACE,

Tenhle chlapeček je také úžasný. Zadní nožičky má černou a bílou a u předních je má barevně prohozené :-) Že nevidíte červenou? Mám ji schovanou vzadu na zadní noze jako 0,5cm kolečko :o)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty