Saxabara, uživatelka má dalších 46 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (12)


Antjička má dětičky - vrh V

Hodnocení 4,8 / 5 (26 hlasů)
Naše krasavice, která přijela jako mazlinda a dárek pro přítele se z maskota naší dlouhosrsté chovky stala nejdříve šampionkou ČR a k tomu ji stačilo pouze 5 výstav a dokonce obdržela i 97b!!! A teď se stala i matkou a to nádherných 4 dětiček, kdy rodila sama a zatím to vypadá, že vše zválá levou zadní :-) Jen tak dál Antji, všichni ti fandíme...obzvlášť po našich teď 3 méně vydařených porodech :-(
Tatínkem je nikdo jiný než nádherný importovaný oranž-bílý samec Ike Meli´s Schweinestall, který se taktéž pyšní titulem šampion ČR :-) a je v majetku Janči Rodové, která u sebe Antjičku měsíc hostila. Díky

Antja se tak odměnila krásnými miminky - 2 kluci a 2 holčičky. Všichni váhou nad 100g a s krásnými oušky. Doufám, že to nevyznělo moc nafoukaně, ale kdo ví o našem špatném období, tak pochopí jak moc mne tento bezproblémový porod potěšil a proto tolik euforie :-)...ale už z ní střízlivým :-))Hrdý otec Ike.

Doufám, že nevadí že jsem si vypůjčila foto tatínka :-)

Krásná maminka Antja.

Holčička oranž-bílá.

Druhá strana...po rodičích máme všichni lysinky a opravdu je nezapřeme :-)

Druhá holčička oranž-bílá.

Druhá strana...a tahle holčička má opravdu kukadla :-))

Chlapeček a zahrávám si s myšlenkou, že barevně je zlatá-bílá?

Druhá strana a zrovna tohle miminko přinesla asi kukačka :-))

Druhý chlapeček a největší mimi oranž s bílou.

Tuhle fotku jsem sem dala, aby bylo vidět Z za krkem :-))

Hlavičkou jsem celý táta :-)

Takhle se tulíme...ale už zkoušíme jíst vše co vidíme a to nám je pár hodin a zkoušíme si dávat závody a jiné kreace. Ale nožky na to ještě nejsou zvyklé, tak krásně padáme a máme z toho srandu :-))
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty