AQUE, uživatelka má dalších 8 alb« předchozí | následujíci »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (2)


Vrh C ~ 31. 12. 2011

Hodnocení 4 / 5 (12 hlasů)
AKTUÁLNĚ (11. 3. 2012): DARUJEME obě morčátka do dobrých rukou! Zájemci nás mohou kontaktovat na emailu: valentie@email.cz nebo v SZ zde na králících. Bydlíme nedaleko Prostějova, takže s dopravou do PV není problém. Morčátko můžeme také zaslat kurýrem, s tím, že dopravu si platíte sami. Třetí možností je vyzvednutí si morčátka u nás doma.
Každopádně hledáme zájemce, kteří jsou schopni zajistit láskyplný život a nevadí jim informovat nás o životě morčíka, případně občas zaslat nějakou fotografii. Rozhodně nedarujeme morčátka jako krmení pro hady!! Connie i Carlislie můžou do nových domovů ihned. Jestliže projevíte zájem, ale s chovem morčat nemáte zkušenosti, rády vám poradíme do začátku (nákup potřebného vybavení apod.) a budeme i nadále k dispozici pro případné dotazy! Rozhodně si ale i tak nejdříve pročtěte alespoň několik základních informací zde, na králících.
______________________________________________________________________________________________________________
K prodeji nabízíme dvě morčátka (sameček a samička) narozená na Silvestra minulého roku (tj. 31. 12. 2011). Obě morčata vhodná jako mazlíček, možno i do hobby chovu, ovšem počítat s tím, že mají zálomky. Aktuální váha u obou (9. 2. 2012) 350 g.
K odběru ihned. Cena 90 Kč za jednoho - peníze půjdou zpátky pro naše morčátka. Závazné rezervace přijímáme na emailu: valentie@email.cz. Prostějov a okolí.

Sameček Carlislie (VOLNÝ!) - plemeno anglické hladké (ale vypadá to alespoň na polovičního dlouhostrsťáka :-)), himalájská kresba, barva očí červená

Samička Connie (VOLNÁ!) - plemeno anglické hladké, himalájská kresba, barva očí červená

Obě morčátka jsou velice aktivní, upištěné potvůrky, které vyžadují pozornost. Connie je malý šplhoun, protože ji neustále nacházíme v seníku nebo téměř šplhající po kleci :-).

PS: Pro větší kvalitu fotky zvětšete (kliknutím na ně)Otec - Alex
přivezen 22. 7. 2010 ve stáří asi 1 roku, plemeno anglické hladké, himalájská (ruská) kresba, na některých místech delší srst (jinak krátkosrstý).

Matka - Mony
přivezena v červnu 2007 ve stáří asi 1 měsíce, plemeno anglické hladké, barva krémovo-černo(kuní)-bílá, trikolor, třetí a zároveň poslední vrh

Connie [koný]

Carlislie [kárlislý]
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty