Makymorče, uživatelka má dalších 90 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (8)


13. speciální výstava Praha 2012-naše úspěchy :-)

Hodnocení 5 / 5 (15 hlasů)
Ve čtvrtek 16.8.2012 byla zahájena 13. speciální výstava těch našich chlupatých miláčků. Původně se mnou měla jet čtyři morčátka, ale kvůli opravdu špatné podestýlce (ASAN!), která se jim krásně zamotává do srsti, jsem musela dvě morčátka nechat doma. Takže jsem vyrazila se dvěma klučíky- Vampirkem a Brontíkem (Bront už je náš odchov!). Výstava byla opravdu bezvadně zorganizovaná, chválím všechny pořadatele, posuzovatele a lidi, kteří s výstavou pomáhají. Samozřejmě jsem se setkala se spoustou lidí, ale hlavně s Janičkou Krausovou, Kájou Staufčíkovou a Evičkou Skládanou. Všechny holky jste fakt super a já děkuji za všechny Vaše cenné rady k chovu..děkuju!!! A teď k těm našim úspěchům.
Vampire Peru de Grande obsadil krásné druhé místo v juniorech a byl oceněn 95,5 body a tím pádem i čekatelskou kartičkou. Stejný počet bodů, tedy 95,5, získal i náš odchovanec Bront Cavia Cobaya. Ale protože morčátek ve třídě baby bylo málo, tak se umístění nevyhlašovalo. Ale i tak jsme na toho našeho fešáka moc pyšní :-*. Takže sečteno a podtrženo-dvě kartičky čekatele na šampiona a jedno umístění :-*Vampire Peru de Grande

Bront Cavia Cobaya
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty