Ady, uživatelka má ještě jedno album« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Výbava pro kluky - Ištván a Lupínek =o) 11. 1. 2013

Hodnocení 5 / 5 (6 hlasů)
Tak toto je naše výbava pro morčátka, které tuto neděli (13. 1. 2013) očekáváme. =o) Zatím ještě nemáme box a domek (tyto dvě věci přijdou poštou) a proto budou morčátka provizorně přibližně týden v kartonové krabici.

PS: Omlouvám se za kvalitu fotek, vše je foceno mobilem.Kartonová krabice jako dočasné bydlení pro kluky - 60dx40šx26v cm.

Dvě misky (sice pro kočky, ale chtěla jsem nějaké větší a v obchodě měli jen hrozně malé, tedy na můj vkus) - jedna na ovoce a zeleninu, jedna na směsku (nyní provizorně jedna na vodu a jedna na směsku, ovoce a zeleninu budu podávat volně).

Podložky, které použiji do krabice jako "podestýlku", zkusím je poté použít i jako stálou "podestýlku", pokud to však nebude dobré, přejdu na hobliny. =o)

Takto vypadá jedna podložka, má rozměry přesně na krabici.

Naše dlouholetá přenosná taška. =o)

Seno od značky Limara - 50 l.

Směska Vitakraft Health and Vitality s vitaminem C - 3 kg.

Hobliny Limara s vůní malin - 15 l.

Dvě tyčinky pro chuť.

Dvě tyčinky a dropsíky, které jsem dostala zdarma od prodavačky, když jsem jí přišla dát 210,- Kč, o které se omylem okradla. =o)

Domek LW Log Cabin 33,5dx24šx21v cm, zatím je objednaný.

Rody Box 96dx50šx35v cm, také je zatím jen objednaný.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty