Ještěrka, uživatelka má dalších 13 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Nové bydlení 2007

Hodnocení 5 / 5 (6 hlasů)
Ani nevím, co mě to popadlo, ale rozhodla jsem se, že Mikymu pořídím kamaráda. Bydlení, které jsme měli bylo fajn, ale přeci jen jsem chtěla trochu lépe prostorově uspořádané. Stihli jsme to celé za 2 odpoledne. Ještě to budu postupně vyšperkovávat a vychytávat mušky podle potřeby morčátek. Uvidíme, jak se osvědčí a zda to, co jsem vymyslela bude fungovat. Myki pomaloučku prozkoumává. Doufám, že i novému nájemníkovi HOLLYWOODovi, který k nám přijde od Evelíny se bude líbit :-)Tak takhle to zatím vypadá. Ještě chybí střecha, vpředu zatím nějaké prkýnko než seženu plexi.

Ještě také chybí vyspárovat dlaždice. Čekáme až zaschne lepidlo, aby se nám dlažky nehly.

Přemýšlím ještě o nějakém zábradlíčku na ten můstek. A asi nalepíme nějaký koberec na rampičku, aby se nahoru vůbec vyšplhali.

Ten otvor ne spodním patře bude cesta do plastového boxu, který ještě dude pod tím na zemi. Přechod bude také po rampičce.

Spodní rampa bude směřovat dopředu a končit defakto na zemi, odkud bude možnost volného výběhu po bytě.

Tak už je bydlení hotové. Zatím místo plexi, které ještě musím koupit, je sololit. Ale už vidím, že to bude muset být vyšší. Máme totiž "klokana" a mám strach, že je schopný přeskočit.

Ještě chci pořídit kouli na seno a vyrobit houpačku, ale to posléze.

Tak takhle mě posadili do nového baráku a já byl celej vykulenej. Musím si zvyknout. Ještě neumím ani přejít z patra do patra. Zatím využívám přízemí.

Se jim na to nové bydlení můžu víte co...tady za košem na prádlo je nejlépe. Nikdo na mě nemůže a ještě mi do zádíček pěkně hřeje topení.

A na tomhle hadříku taky lehávám rád. Tenhle je s myškama a sýrem a ještě mám s rybičkama a s pejskama. V zimě tu mají páníci děsně ledovou podlahu, tak vymysleli tohle.

Už jsem i vytapetovala. Ten sololit přeci jen nebyl tak hezký a tapeta se dá i omýt.

I v prvním patře máme tapetu.

Kuk, co se tam za plotem děje? To je na nic, když přes to nevidím. (pořídíme nakonec asi sklo, plexi je drahé)

Toto je koš na prádlo, kousek od Mykiho bydlení. Když se více zadíváte, najdete pod ním cosi chlupatého. Tam se schovává Miky, když chce být neviditelný :-)

No jo, ale jde to jen když je zrovna vypráno. Jakmile tam začnou páníci zase střádat, tak už to čumáčkem neodšťouchám.

Baf! Už jsem vidět?

Tak a nechte už mě spát.

Tak už máme sklo. Vysoké 21cm, tak to už snad nepřeskočí.

Obě dvě skleněné desky vyšly na 230Kč, což je oproti plexi pohoda.
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty