PAM, uživatelka má dalších 122 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Jak rosteme 16.3.2008

Hodnocení 5 / 5 (2 hlasy)
Spousta morčounů nám povyrostlo,někteří se narodili a někteří se na svět teprve budou klubat :-) to je důvod proč jsem založila toto album.Baracude de Grande šeltie SG , TG ice cream.

Baracudka zvaná Sloní ucho :-)Miminka jsem jí naplánovala na 21.3.

Vulgarita de Grande coronet satén ( TG ) ice cream.

Vulgarita si své jmáno opravdu zaslouží.Je to suverenka se sklonem k vulgaritě.Ted jí ale sklaplo má obrovské břušisko a váží už téměř 1400g.Miminka jsem jí naplánovala na 21.3.

Etenté Cavia Ania merino bílá modrooká.

Merinečka s nááádhernými kudrlinkami,škoda,že se nedostane na ostravskou výstavu.Tou dobou bude mít totiž jiné starosti.Miminka jsem jí naplánovala pro změnu na 21.3.Tak uvidíme jak světlé holky dodrží termíny.

Kelly Pampeliška coronet béžová se zlatou.

Než jsem ji stačila nafotit tak ji nějaká "kámoška" udělala kadeřnickou úpravu.Aspon ušetřila práci mimouškům,kteří se mají narodit koncem března.

Deep Inside Fatal merino zlatá s bílou.

Samička s pěknými loknami a krásně tmavou zlatou barvou.Je to nevěsta pro Romea (coronetík čoko-oranž-bílá)

Lola Pampeliška šeltie SB-zlatá s bílou.

Samička s promíchanou barvičkou.Na registraci není ale má krásný kukuč i šnupáček.Uvidíme jak dopadne její spojení s Romeem.

Lada Terra Punctata čoko s buff a bílou.

Úžasně hodná samička.Takhle mi při focení ještě nikdy žádné morče nepozovalo.Má modeling v krvi.Když k nám přicestovala tak barvička byla dost světloučká.K mé velké radosti ale krásně ztmavla,až neuvěřitelně na to,že je s buff.Je to též nevěsta pro Romea.

Romeo Pampeliška coronet SG,TG čoko-oranž-bílá.

Tak to už je ON můj první vytoužený a nedostupný odchov v čoko-oranž-bílé.Nenecháme ho samozhřejmě zahálet.Nyní je s Lolou,Depp,Ladou a Deborou.Jestli ale už kryje to je ve hvězdách.Jde mu teprve na 3-tí měsíc.

Ria Pampeliška merino SG oranž-bílá s čoko.

Sestra Romea.Hezoučká samička v pro mě okouzlujících barvách.

Tamara Pampeliška merino SG ice cream.

Nadějná samička z lednového odchovu.Ouška snad ještě trochu víc spadnou.Bohužel drží štíhlou linii a na ostravskou výstavu ji už asi nedocpu do těch 500g.Přesto není všem dnům konec Olomouc to jistí.

Xara Pampeliška merino SG béžovo-bílá se zlatou.

Samička z posledního odchovu.Kombinace barev se mi moc líbí,proto zůstává.

Xena Pampeliška merino SG čoko-bílá.

Nejlepší na konec.Vytoužená samička čoko-bílá,která mi svým narozením vyrazila radostí dech.Moc jsem se o ni bála.Měla jen 60g a k tomu ještě 4 sourozence.Dnes má 10 dní a váhu 110g :-)
Snad to bude dobré,zatím tomu všechno nasvědčuje.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty