Anatomie, vlastnosti a barevné varietyCo myška potřebujeBydleníPotrava

RozmnožováníNemoceZacházení, péče, cestování a ochočení

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

FAQ

E-mail

Inzerce

Vaše reklama zde
již od 100 Kč/měs.
Kontaktujte info@kralici.cz

Ostatní inzerce na králíci.cz


Text inzerátu včetně kontaktních údajů a lokality + možno vložit i fotku k inzerátu (musí to být JPG soubor)
Pokud chcete koupit nebo prodat myšičku nebo libovolné příslušenství tykající se chovu myšek, směle sem napište svůj inzerát. Inzerát se zde bude zobrazovat 21 dní.

Inzerát č. 3183 vložen 11.7.2018 19:29
Registrovaná Chs Denimous má k zamluvení i ihned k odběru myšky různých barev, se standard/long/astrex srstí. Pro registrované chovatele možno zamluvit si Agouti (tan) s MERLE genem (samičky i samečci). Více informací na stránkách www.chs-denimous.weebly.com nebo na mailu chs-denimous@seznam.cz. Odběr v Ostravě, po domluvě a za menší příplatek v Pardubicích/Brně/Praze, popř. po domluvě možná i jinde.
Inzerát č. 3182 vložen 10.7.2018 13:26
Začínající chovatel „od Lupínka“ nabízí po výletu mé samičky s VP ne úplně plánovaný vrh - myšky ze spojení SHA bew X volně žijící samec. Miminka jsou v barvě agouti, kluci i holky, někteří astrex po mamince či s náznaky fox/tan. Perfektní „experimentální“ mazlíček:), ne do dalšího chovu. Osobní odběr v Havířově, Třinci, Ostravě, za příplatek je možné se domluvit také v Olomouci či Frýdku-Místku a okolí. V pondělí 23.7. také v Praze či Benešově, ale je třeba psát co nejdříve! Podrobnosti a více fotografií s odkazy na www.potkani-a-jine.estranky.cz. Kontakt: ketchups@centrum.cz
Inzerát č. 3181 vložen 10.7.2018 13:24
Prodám nestandardní uzavřený kolotoč pro menší hlodavce (myši, pískomilové, křečíci), průměr 16 cm, šířka 5 cm, možno zavěsit. Cena 50 Kč. Kontakt: ketchups@centrum.cz; Havířov, Třinec, Ostrava.
Inzerát č. 3180 vložen 8.7.2018 13:07
Prodám zánovní,poškozený box pro hlodavce,Ferplast Duna 55x39x27. Box má na jedné straně vyhryzanu díru,cca 4 cm v průměru,která půjde snadno zalepit,zohledněno v ceně.Barva bílá.Foto nemám,lze najít na netu. Pouze osobní odběr,Praha 10.