O pískomilechPovahaKupujeme pískomilaKdyž onemocní

 UbytováníKrmeníRozmnožováníNemociGenetika

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

FAQ

O webu

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, "Pravidla této diskuze", dále i veškeré texty v menu a zvláště pak "FAQ" čili nejčastější dotazy.

Pro vyhledávání zkušeností ostatních uživatelů je také velmi výhodné použít "Archív diskuze".

Pokud se Vámi položené otázky budou týkat informací dostatečně zodpovězených v textech těchto stránek, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.

Dále je šíření obsahu těchto stránek bez svolení autorů zakázáno.

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit jen důležité příspěvky  


Info, Soutěž, Aktuality Pravidla této diskuze

Beranek - 27.3.2017 10:27
Zdravím všechny!
Prosím všechny, komu životy lišek, norků a činčil nejsou lhostejné, napište Babišovi. Dnes se bude ve sněmovně jednat o zrušení kožešinových farem v ČR, ale ANO má na to jiný názor. Napište prosím Babišovi upřímný email/vzkaz a přesvědčte ho, aby to změnil. Dnes je den, kdy se musíme spojit a ukázat naši sílu. Za všechny milovníky zvířat vám děkuji :) https://www.vyzvababisovi.cz/

Magican - 26.3.2017 17:21
Ahoj, ve velkém akvarium chovám čtyři piskomily, samici a 3 samice z jejího vrhu, které můžou mít přes půl roku, před dvěma dny jedna z mladších začala napadat a kousat své vrstevnice, zkusil jsem ji dát ke starším samicím do jiné klece, kde i ty napadala, je možné ji nějak "zklidnit" aby přestala být agresivní?

Dubínek - 10.3.2017 14:17
Milá Vendulo, zjisti si hlavě jakého pohlaví tvůj osvojený pískomil je. Mohou se chovat spolu jak dva kluci tak i dvě holky. K dospělému pískomilovi se nejlépe hodí 1-2 malí prckové stejného pohlaví staří nejvýše do 10 týdnů. Seznamování se vždy provádí postupně a to předělením ubikace pletivem. Takto se navzájm poznávají a zvykají si na svůj pach. Několikrát se běhěm týdne mezi sebou vymění. Až po 7-14 dnech přes pletivo se zkouší dát spolu dohromady. Pokud máš na to energii a vybavení, s chutí do toho.

Anonym - 7.3.2017 19:46
Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o radu. Dostal se k nám pískomil, patřil paní, která zemřela a mi se ho ujali, ale je sám. Dočetla jsem se, že mají být minimálně v páru. Člověk, který nám ho předával říkal, že je zvyklí být sám - a já teď nevím. Mám mu pořídit i přes to druhého kamaráda? A co když se nebudou mít rádi? Co pak? Prosím poraďte, nechci ho zase zbytečně trápit samotou. Předem moc děkuji Vendula :-)

Gerbils paradise - 4.3.2017 00:27
nejlepší je pěstovat si vlastní salát - přes zimu v květináči, je mnoho druhů. Nebo rostliny typu callisie repens a podobné, které jsou určené přímo na krmení mazlíčků. nyní je již venku k nalezení pampelišky! dnes jsme našli velkou hrst malých lístků. doporučuji
Archív diskuze | Alba uživatelů