O pískomilechPovahaKupujeme pískomilaKdyž onemocní

 UbytováníKrmeníRozmnožováníNemociGenetika

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

FAQ

O webu

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, "Pravidla této diskuze", dále i veškeré texty v menu a zvláště pak "FAQ" čili nejčastější dotazy.

Pro vyhledávání zkušeností ostatních uživatelů je také velmi výhodné použít "Archív diskuze".

Pokud se Vámi položené otázky budou týkat informací dostatečně zodpovězených v textech těchto stránek, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.

Dále je šíření obsahu těchto stránek bez svolení autorů zakázáno.

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit jen důležité příspěvky  


Info, Soutěž, Aktuality Pravidla této diskuze

Lolča - 23.10.2016 16:20
Mám nechat samce a mláďaty a samičkou? Když mám párek, může je nechat volně množot a pak rozdávat nebo bych samičku ,,utýrala mnoho vrhy"?

gerbils paradise - 4.10.2016 20:10
honey nikdy nemá načernalý čumák, jaké měl bříško?? tmavý čumák a uši - to má nutmeg, příště lepší kupovat u opravdového chovatele :) a dostat ke zvířátku genotyp, ze kterého je patrná nejen barva, ale i to jaké bude mít potomstvo (skryté geny, které se projeví až v další generaci), honey má vždy A* (a má světlé bříško mladý i starý) a to jak červenooký, tak černooký.. nutmeg - kterého jste zřejmě koupila, má aa = je celobarevný = má bříško tmavé jako tělo- a to jak mladý tak starý, a vybarví se celý do tmavě hnědé - bude vypadat podobně jako agouti, ale nebude mít to světlé bříško. :) momentálně mám k prodeji klasické i bílé nutmegy (LCP/CP), tak kdyby někdo chtěl :) (a další barvy, s PP nebo VP) :)

Ann - 3.10.2016 19:09
Je mozne ze piskomil zmeni barvu srsti ? Koupila jsem tak pred tydnem 2 piskousky stare asi 7 tydnu, barvy honey akorat meli nacernaly cumacky a ted maji tmave brisko a jde jim to i den ode dne dal jakoby k hrbetu :) poradite mi prosim ? :)

Evik - 2.10.2016 20:28
Když tak můžete poslat fotky rovnou sem ;)

gerbils paradise - 2.10.2016 13:15
děkuji, tam jsem už hledala, ale nic na našeho pískomila nesedí, napíši přímo paní Petře, třeba poradí :)

Evik - 2.10.2016 10:26
gerbil paradise: http://www.dubinek.websnadno.cz/Cenik-podminky-k-prodeji-barvicky.html já jsem vždy určovala podle těchto stránek :)

gerbils paradise - 1.10.2016 23:48
prosím odkazy na určování zbarvení pískomilů, hledám již týden na asi 10 webech a všude píší něco jiného, ideálně aby tam byl obrázek mláděte, velkého, a hlavně popis, s tím souvisí i dotaz druhý: mám k prodeji 4 mláďata po rodičích s PP (nyní je jim přes 5 týdnů), kde se dají nabídnout? je nějaká inzerce klubu pískomilů? předem děkuji za odpovědi, popřípadě mě můžete kontaktovat na email (tuto diskusi jsem objevila ted úplně náhodou :) )

Evik - 28.9.2016 10:15
Předevčírem mi zemřela tříletá pískomilka Amy. Protože Maggie zůstala sama, tak jsme jí ten den šli koupit novou kamarádku do zverimexu (radši bych měla pískomila z CHS, ale v okolí Jablonce a Liberce jsem žádnou nenašla). Tam měli pískomily staré tak 5-6 týdnů, ale měli pohromadě samičky se samečky. Ve zverimexu mi řekli, že může být březí. Já ale vím, že pohlavně dospělí jsou až po více jak 2 měsících. Je tedy vůbec možné, že je březí?

Dubínek - 25.9.2016 21:30
Borůvka+Cvrček: nevidím problém v tom, že samice váží 100g. Rozmezí váhy u samiček je 70-110g, u samců 80-120g. Sama mám malé a drobné samice, ale i obryně :) Prostě pěkně narostla.
Archív diskuze | Alba uživatelů