Ájinka, uživatelka má dalších 26 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Nová klec

Hodnocení 5 / 5 (3 hlasy)
Fotky nové klece.Ahoj. Jsem tu zase. A to proto, abych Vám ukázala mojí novou klec kterou mi koupila Anettka. Koupila klece také pro spolubydlící v domě-zakrslé králíky.Ještě mi koupila hamání, dvoj misku a pro Charlinku (což je křeček džungarský) novou napáječku.

Všem nám také koupila stelivo. Je super jen těm velkym králikům to Anetka musela smíchat s hoblinama jinak by nezbylo na mne. Za celou zásilku i s dovozem platila 2655 kč!!!! Hm... to aby jsme byli hodni. Prohlédněte si následující fotky.

Tak a tohle je miska ze které budu papat. Na pravo mám zrní které si ukážeme na následující fotce. Na levo by se mohlo zdát že je tam voda ale OMYL vodičku mam v napáječce tam se bude dávat zeleninka,ovoce nebo třeba těstovinky s konzervičkou.

Tak a tohle je to slibované hamání. Je to sice hamání pro Bílé myšky ale v tom internetovim obchodě psali i pro potkany. Snad mi bide chutnat ještě sem ho neokusila.

A je to tu. (omlouvám se za zhoršenou kvalitu fotografie). Tohle je ta moje kle. Je ještě zabalená.

A tady už je klec se vším co tam má být-teda i se mnou pochopitelně. No já sem se nejdřiv do tý klece hrozně bála a pořát jsem utíkala k Anettce aby mne jako zachranila ale když jsem zjistila,že mi tam Anettka dala hobliny ze staré klece. Už sem se..

..nebála. No i když... Tohle je moje klec více detajlně.Je fakt super.

Trošku póza aby jste viděli jak jsem za tu dobu vyrostla.Rostu,rostu co??

No a já se loučím. Mějte se hezoušky.Pa
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty