Mauťa, uživatelka má dalších 26 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Přestavba našeho bydlení.

Hodnocení 5 / 5 (4 hlasy)
Jelikož už jsem se na tu naší klec nemohla dívat v jakém ji máme stavu smutnou a nevyužitou, tak jsem se rozhodla pro radikální přestavbu. Tak teť tu chci zveřejnit, jak naši kluci bydlí a doufám, že se bude líbit i Vám.
Do klece jsem se rozhodla dát jen dřevěná patra a už vůbec původní plastové patro do klece nevracet. Řekla bych, že jsem dokonale využila všechon prostor v kleci a kluci se tam můžou pohodlně pohybovat a i postavit a i na lození tam je místo. Sice v kleci nejsou žádné trubky, ale kluci jsou natolik velcí, že se mi do drenážních trubek už nevejdou a tak jsem se rozhodla je tam vůbec nedávat.Skoro hotová přestavba.

Přadána napáječka a minerální kamínky.

Kluci se stěhují.Olda je akční potkan:-)Klec jsem obalila kartoném. Má to praktický důvod a i klukům poskytuje tvamá místa pro ukryt.


Do klece přidán ještě jeden žebříček, pro pohodlí myšáčků.Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty