Ajka, uživatelka má dalších 53 alb« předchozí | následujíci »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Mandarin's vrh VP3

Hodnocení 5 / 5 (4 hlasy)
Pod záštitou ChS Mandarin's nabízíme vrh (s názvem "VP3") nádherných potkáních andílků. Adílci jsou to doslova :) Milují člověka, žádný není ustrašený, všichni jsou zvědaví, mazliví, hraví, slaďoučcí, prostě povahově opravdu parádní potkánci, proudí v nich krev naší ChS Mandarin's (jsou po našich odchovancích). Jsou vhodní k dětem, povaha je opravdu skvělá v celé linii, tak také na mazlíčka, mazlíčky budou jistě prvotřídními. Zdraví v linii tohoto vrhu je zcela v pořádku. Oba rodiče jsou zdraví, hezkého velkého vzrůstu, velice milé a mírné povahy.

Mláďátka jsou perfektně vymazlení a socializovaní, zdraví, hezkého vzrůstu. S sebou do nového domova dostanou rodokmen ChS Mandarin's a pytlíček krmení. K odběru kdykoliv v Kroměříži, další města po domluvě (Troják, Bystřice p. Hostýnem, Brno, Olomouc, a další..), není problém miminko poslat po převozníkovi. Mláďátka dáváme pouze do dobrých rukou! Samozřejmostí je chovatelský servis. Rádi zašleme více fotek jednotlivých prťat.

Pokud máte o nějaké miminko zájem, můžete mě kontaktovat: chs.mandarins@gmail.com, tel.: 732448338

Dodatkové info: Při odběru dvou miminek (za podmínky, že zůstanou spolu), sleva 100 Kč. Cena za jedno miminko je 250 Kč. Jména si můžete vymyslet svá na jakkékoliv písmeno, jelikož vrh není odchován naší ChS, tak nebude zařazen do abecedního seznamu vrh, ale pouze do řad "vrh VPx" (je pod záštitou naší ChS, s rodokmenem naší ChS), takže jméno může být libovolné :)kuk :)

01 KLUČÍK - R, černý, bareback, spotted - ZADANÝ

02 KLUČÍK - S, černý, bareback - ZADANÝ

03 HOLČIČKA - R, černá, berkshire (nest. D-U?) -ZADANÁ

04 HOLČIČKA - S, černá, berkshire - ZADANÁ

05 HOLČIČKA - R, černá, bareback, spotted - ZADANÁ Efča

06 KLUČÍK - S, černý, spotted, bareback - ZADANÝ

07 HOLČIČKA - R, černá, mini spotted, berkshire - ZADANÁ

08 KLUČÍK - R, černý, hooded, down-under - ZADANÝ

pusinkuuu :-)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty