od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Březen v roce 2019
 • Zobrazuji 5 zaznamu.
 • 2.3.2019 13:44Marcie
  Ahoj, prosím nevíte někdo o volném chlapečkovi ihned k odběru (z ChS, adopčátko, je to jedno, ale aby byl krotký). Akutně sháním pro paní Novotnou na mazlíka jako kamaráda k našemu klukovi. Praha, Náchod, Hradec Králové, Pardubice a tam poblíž. Prosím dejte kontakt pokud o něčem víte. Díky moc. Pekelnice
  2.3.2019 18:53Haňa
  Marcie: Lenka Grossman mà na strànkàch volnèho kloučka...
  18.3.2019 21:51Matysek20
  Dobrý večer,
  mám doma potkaní kluky.. Čistím klec a peru hamaky každou chvíli, ale i tak to v pokoji smrdí. Nemáte někdo nějakou radu, jak se zápachu zbavit? Klec beru teplou vodou a octem či dezinfekcí, ale i tak to nepomáhá. Podestýlku dávám buď parfemovanou a nebo normální.. Děkuji moc budu ráda za každou radu.
  Přeji Vám hezký večer.
  19.3.2019 17:56Sankari
  Matysek: U potkanů je to bohužel tak, že čím častěji čistíš, o to víc se potkánci snaží svoje území zas označkovat. Nemáš v kleci vybavení ze dřeva? Nezatéká moč do nějaké škvírky, kam se při čištění nedostaneš? Taky můžeš zkusit vyměnit hamaky za Sputniky.
  29.3.2019 13:50stvrda
  Dobrý den, s těžkým srdcem hledám někoho kdo má doma potkaní holčičky a byl by ochotný vzít k nim na dožití naší holčičku. Dnes jí umřela již druhá kamarádka a ona je nyní sama :-( Je mě jí líto a nechci jí trápit. Je to dvouletá holčička takže to bohužel není žádná mladice, ale nechci aby zbytečně dřív zemřela smutkem.
  Děkuji za případné reakce na
  stvrda@centrum.cz
  - - - - -
  Dobrý den,
  už je vyřešeno.
  Děkuji