od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Duben v roce 2019
 • Zobrazuji 6 zaznamu.
 • 19.4.2019 13:11Lucius
  Bré odpoledne, už jsem tu dlouhou dobu nebyl a tak jsem tu zas pro radu. Mám starší potkany, čtyři holky, ale myslím, že všechny tu jednu utlačují. Má po těle různé strupy od kousanců. Nevím jak bych tomu měl zabránit, jelikož chodím do školy a nejsem u nich 24/7 abych je mohl dát od sebe. A také se chci zeptat, jak si poradíte s nočním hlukem? Napadlo mne jim udělat menší box a mít je v té kleci na noc a přes den do velkého kotce.
  19.4.2019 16:51Haňa
  Ahoj, pokud má jedna strupy od "kousanců" , nejspíš to není tak, že by ji utlačovaly, spíš máš ve smečce svrab... (často se projeví jen jednom zvířeti - oslabeném a vypadá to zrovna tak, jako by ho druzí kousali)
  Na svrab koupit u veta Stronghold pro koťata a všem (!!) kápnou kapku za krkr na holou kůži.
  Klec pečlivě umýt sanitolem, okol klece Arpalitem, hamaky vyvařit, žrádlo dát na dva dny do mrazáku, podestýlku nechat pár dní odležet a dřevêné věci zrušit (nebo taky mrazák)

  Co se týká hluku, nevnímám to.. a dát je do nêčeho malého na noc se mi zdá teda hodnê drsné.. vždyť oni přece v noci žijí ten svůj pravý potkaní život ;-) ;-) :-) a to by jsi jim vzal?? ;-)
  - - - - -
  svrab můžeš donést s čímkoliv, stačí, aby po obalu přebêhla nakažená myš. Proto je dobrý věci nechat odležet ( pár dní) či přemrazit.
  Tu strupatou holku neoddêluj, bylo by jí ouvej, kdyby ji zlobily, poznal bys to, nenechaly by ji najíst, napít, hubla by..
  toto bude opravdu spíš svrab
  19.4.2019 20:23Lucius
  Haňa: Svrab to není, vím jak vypadá, ale také jsem několikrát viděl, jak jí utlačují. Ne malé jako malé, měli by tam i kolo, jen aby nežraly úplně vše, protože je mám v pokoji a jinam je dát nemohu, potřebuji se vyspat
  21.4.2019 08:10Misaaa
  Dovrý den, mám dva potkany, kteří mají velkou klec, ale vůbec nechodí ven a jsou pořád zalezlí v domečku:/ nevíte co s tím?
  21.4.2019 08:55Lucius
  Misaaa: Záleží jak dlouho už je máš, ty mé jsou také obvykle přes den zalezlé v domečkách a spí
  30.4.2019 11:22Haňa
  z