PotkaniVýchova a ochočeníAnatomieZajímavosti

BydleníKrmeníRozmnožováníVeterinární péče

 

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

 

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.


Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace  


Info  

Marcie - 13.9.2019 20:46
Vvoj: Můj mail z data 10.9. vám nedošel?

Vvoj - 13.9.2019 15:10
Nabízím tímto dva potkany samečka a samičku. Klidně po jednom. Nemám na ně moc času, to me mrzi.. Nebo aspoň samečka. Dumbo černý s bílým.

Damian - 8.9.2019 14:08
Marcie; Díky, tak samotné bych nedával, ale jak říkám, vařím sobě i jim. Houby dávám jen ty, které sám jím, takže by se otrávit neměli. A kdyby veterina by byla přednější než můj lékař.

Vvoj - 2.9.2019 10:56
Ahoj Zumnery, mám dumbo mládě. Podle toho, když jsem ho kupoval, by teď měl mít asi 7-8 týdnu. Chtěl jsem samičku, ale chovatele na výstavě fauna a Flora jsou hloupí nebo to udělali schválně. Moje velká samička mu ale dokousala prsty a články.. Celou dobu v pohodě a jedno ráno jsem si všiml...

Marcie - 31.8.2019 10:17
Zummery: Zdravím. My momentálně máme mimča k odběru po 8. září. Mám volné dva kloučky s velveteen kožichem- Lexe a Leopolda. Jsme sice ze Svitav, ale budu mít cestu do Brna, takže po dohodě můžu přiblížit mimča tam :-) Fotky vrhu zde: https://odpekelnehostrazce.webnode.cz/pekelnicci-k-odberu-rat-babies-to-good-home/vrh-l3-litter-l3/pekelnicci-jednotlive-rat-babies-single-profiles/
- - - - -
Damian: Potkani divočáci v přírodě žerou ledasco včetně hub. Sama jsem viděla jak potkan u písníku se zájmem okusoval holubinku. Jedna paní, co má ode mě potkanky, jim pravidelně dává do krmiva prášek ze sušené hlívy ústřičné. Z toho usuzuji, že houby potkani jíst mohou. Ale předem varuji, mohou být projímavé, tak pozor, abys to s nimi nepřehnal. Nedávala bych hub moc, spíš jen tak na chuť pro zpestření a hlavně bych to míchala do dalšího krmiva, nedávala bych houby jen samotné. A hlavně nedávat potkanům nic, co neznáš.

Zumerry - 30.8.2019 20:16
Ahojte, po pár letech bych se ráda vrátila k potkánkům. Mám velikou klec, podle kalkulačky na 7 a půl potkana :D Bohužel jsem ale zjistila, že polovina chovatelů už dávno nefunguje a zbytek nemá a ani neplánuje vrhy. Poradíte mi prosím? Ráda bych 2 kluky, cena nerozhoduje, líbí se mi dumbo, velveteenci a tak. Nejlépe Jihomoravský ne Zlínský kraj. Děkuju, hezký den :)
Archív diskuze | Alba uživatelů