PotkaniVýchova a ochočeníAnatomieZajímavosti

BydleníKrmeníRozmnožováníVeterinární péče

 

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

 

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.


Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace  


Info  

Lucius - 21.4.2019 08:55
Misaaa: Záleží jak dlouho už je máš, ty mé jsou také obvykle přes den zalezlé v domečkách a spí

Misaaa - 21.4.2019 08:10
Dovrý den, mám dva potkany, kteří mají velkou klec, ale vůbec nechodí ven a jsou pořád zalezlí v domečku:/ nevíte co s tím?

Lucius - 19.4.2019 20:23
Haňa: Svrab to není, vím jak vypadá, ale také jsem několikrát viděl, jak jí utlačují. Ne malé jako malé, měli by tam i kolo, jen aby nežraly úplně vše, protože je mám v pokoji a jinam je dát nemohu, potřebuji se vyspat

Haňa - 19.4.2019 16:51
Ahoj, pokud má jedna strupy od "kousanců" , nejspíš to není tak, že by ji utlačovaly, spíš máš ve smečce svrab... (často se projeví jen jednom zvířeti - oslabeném a vypadá to zrovna tak, jako by ho druzí kousali)
Na svrab koupit u veta Stronghold pro koťata a všem (!!) kápnou kapku za krkr na holou kůži.
Klec pečlivě umýt sanitolem, okol klece Arpalitem, hamaky vyvařit, žrádlo dát na dva dny do mrazáku, podestýlku nechat pár dní odležet a dřevêné věci zrušit (nebo taky mrazák)

Co se týká hluku, nevnímám to.. a dát je do nêčeho malého na noc se mi zdá teda hodnê drsné.. vždyť oni přece v noci žijí ten svůj pravý potkaní život ;-) ;-) :-) a to by jsi jim vzal?? ;-)
- - - - -
svrab můžeš donést s čímkoliv, stačí, aby po obalu přebêhla nakažená myš. Proto je dobrý věci nechat odležet ( pár dní) či přemrazit.
Tu strupatou holku neoddêluj, bylo by jí ouvej, kdyby ji zlobily, poznal bys to, nenechaly by ji najíst, napít, hubla by..
toto bude opravdu spíš svrab

Lucius - 19.4.2019 13:11
Bré odpoledne, už jsem tu dlouhou dobu nebyl a tak jsem tu zas pro radu. Mám starší potkany, čtyři holky, ale myslím, že všechny tu jednu utlačují. Má po těle různé strupy od kousanců. Nevím jak bych tomu měl zabránit, jelikož chodím do školy a nejsem u nich 24/7 abych je mohl dát od sebe. A také se chci zeptat, jak si poradíte s nočním hlukem? Napadlo mne jim udělat menší box a mít je v té kleci na noc a přes den do velkého kotce.
Archív diskuze | Alba uživatelů