PotkaniVýchova a ochočeníAnatomieZajímavosti

BydleníKrmeníRozmnožováníVeterinární péče

 

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

 

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.


Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace  


Info  

Efča - 19.2.2019 20:18
Jantar -já řeším hamakytak, že sbírám staré hadry - známí už vědí takmi nosí :-). Osušky, povlečení, mikiny,trička, kalhoty....A vždy při čištění klece ustřihnu kus na míru - dávám dvojitě aby si mohli i vlézt dovnitř což s radostí dělají.Jen se ty hadry nesmí třepit aby neuvázli za nožičku.Při čištění klece nebo když je to hodně pročůrané , starý vyhodím a dám nový čistý.

Jantar - 19.2.2019 16:52
díky za info, tak já jim to teda prominu no.........
jinak jsem si říkal že jim radši koupím pár sputniků navíc než se trápit s hamakama, bude to i míň smrdět - nemá co nasáknout...
a za tip s laminátem díky - já mám zase blízko k laminátovým letadlům, takže vždysky se kousek skla a pryskyřice najde :-)

Efča - 18.2.2019 19:23
Hani -krásně napsané a naprosto se s tím dá souhlasit :-)

Haňa - 18.2.2019 19:02
Jantar: ne 😀. Pokud se nejedná o "únikovou cestu", nemá smysl to řešit, hamaky jsou zcela spotřební zboží, nemá cenu to moc prožívat - stačí staré triko, ustřihlé nohavice, utêrka.
Já kupuju staré povlečení/deky za pár korun v sekáči a na stroji to jen tak narychlo spíchnu..
Deky klidnê stačí jen ustříhnout. Nahryzaný záchod i sputnik nejspíš vydrží ještê hodnê dlouho ;-).
Pokud by likvidovali dno klece, tak nêkdo si vypomüže pletivem, nêkdo sadou na opravu laminátových lodí a lepší klece mají přece jen ten plast tvrdší. V nejhorším se dá u klempíře nechat udêlat nerez plechové dno. Nenech se otrávit takovými "drobnostmi", nedêlají to schválně ;-)
Přidat můžeš třeba dobře omyté (spařené) větve z ovocných stromů, zabaví se, ale "ničení" zařízení klece stejnê nezabráníš. Nemá cenu to moc řešit, pokud nejsou poničené věci ostré, pokud se nemůžou v hamaku přiobêsit či zlomit nohu a pokud není prahryzán unikový východ. Uživeji zdravých a jinak fajn potkanů, potkanařina není o bezchybné kleci. Maličkým pohlazení ;-)
- - - - -
... užívej si...

Jantar - 18.2.2019 18:22
Na pěti měsících mě už začínají likvidovat vybavení - zničili origoš hamaku, nahlodali záchod, kus klece, začínají okusovat sputnik. Dá se tomu zabránit?

Marcie - 17.2.2019 19:36
Tak převoz už máme domluvený :-)

Marcie - 15.2.2019 16:03
Prosím, stále hledáme ten převoz :-) Fakt se nikdo nechystáte?

Marcie - 5.2.2019 12:43
Ahoj všichni. Sháníme dopravu pro jednoho prcka ze Svitav směr Praha. Nepojede teď někdy někdo kolem? Pošlete to dál. Děkuji. Pekelnice

Efča - 1.2.2019 19:18
františek - :-) :-)

františek - 1.2.2019 12:16
No jednoduché to nemají,to je fakt. Stejně tam jedeš více méně kvůli pokecu. Ale nějaká ta výhra potěší. Jak jsem byla nadšená z toho kokardíku. Jsou to malí úžasňáčci.
Je to úplně jiné,když nemáš lidské mládě a potom se můžeš rozdat pro potkyšky.

Efča - 31.1.2019 20:49
františek :-) mám obavy,že mnozí vystavovateleé tam jdou s tím,že mají nej zvířátko...:-) - no komise to nemá jednoduché :-)
Archív diskuze | Alba uživatelů