PotkaniVýchova a ochočeníAnatomieZajímavosti

BydleníKrmeníRozmnožováníVeterinární péče

 

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

 

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.


Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace  


Info  

Myratka - dnes 20:05
Dobrý den. Je prosím možné zjistit nějak svoje zapomenuté heslo?

Marcie - 12.11.2019 12:27
Haňa: Moc děkuji za tip, mrknu na to.

Haňa - 11.11.2019 23:29
Marcie - 11.11.2019 19:16
Sháním spojovací díly a západky do dvířek ke kočičí přepravce Zoofari. Ale jde mi hlavně o ty 4 západky do dvířek, aby dvířka držela a dala se otevírat. Západky jsou stejné jako např. od dvířek kočičích přepravek Guliver.
Máte-li někdo ze staré a rozbité přepravky západky, odkoupím je. Prosím nabídněte.

Jantar - 10.11.2019 10:27
Marcie, děkuju moc za perfektní info :-)

Marcie - 9.11.2019 18:51
Jantar: Roční potkan je v nejlepších "letech", takže zatím nic řešit nemusíš, jsou-li tvoji potkani zdraví a normálně pohybliví. I starý potkan, který už zadníma nožkama krapet pádluje a chodí s ocasem na na zemi, je obvykle schopný celkem dobře šplhat po mřížích. Tam vždy pozoruji, kdy je potkan schopen se sešplhat dolů (nahoru jim to jde snadněji, dolů je to složitější). Aby pak potkan nemusel do "přízemí" stylem žuch dolu- už by hrozilo, že si potkan natluče a něco si zlomí. Dokud potkan zvládá nahoru i dolu bez pomoci sám ( byť pomalu ale sám), není třeba to nijak řešit. Naopak si tím potkan udržuje pohyblivost daleko déle než potkani chovaní např. v boxech, prostě proto, že si cvičí svaly a stařecká atrofie svalstva se tím zpomalí.

Jantar - 9.11.2019 12:32
Mám cca roční potkany, kdy mám začít řešit "stáří" tj. kdy začnou být méně pohybliví a začnou "padat"? Mám Furat což je klec 70 cm vysoká a nevím, jestli případně kdy řešit vnitřní uspořádání - napadlo mě třeba jim ještě přikoupit jedno patro se žebříkem a zpřístupnit jim horní prostor klece normální cestou a ne jen šplhem po stěnách.....

Marcie - 28.10.2019 21:14
Lidičky, má teďka nějaká chovka volnou holku vhodnou do chovu? Nevíte o někom? Prosím dejte vědět. Díky
Archív diskuze | Alba uživatelů