PotkaniVýchova a ochočeníAnatomieZajímavosti

BydleníKrmeníRozmnožováníVeterinární péče

 

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

 

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.


Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace  


Info  

františek - 16.8.2017 18:35
Marcie. Ale větší sranda,je,jak se u té napáječky strkají. Né né né já,né já,ne ne ne já,ne já,no to si dělš pr..l já,ne ne ne ty né, já. Nenene Já,no mazec. A to dělají jenom kluci v holčičí kleci je klid.

Marcie - 16.8.2017 18:00
František: jsem ráda, že balík dorazil v pořádku. Ať vše slouží :-)

františek - 16.8.2017 10:20
Tak už nám objednávka přišla,holkám jsem tam k tomu hamáčku přidala tu kapsu,až se budou měnit pilinky,tak jim dám ten sytě růžový.

františek - 12.8.2017 16:03
Tak už máme malou potkaní slečnu doma. Je to suprovní. Je to rex,podle zahnutých vousků na čumáčku a podle srsti. S Maruškou problémy nejsou,bojím se Dášenky,aby jí neublížila. Vždycky jsem chtěla rexíka. Prostě super.
- - - - -
Já tu přepravkovou metodu nechápu. Taková blbina a ono to fakt funguje. Jsem se dneska prošla 3 krát kolem baráku a bylo to. A už jsou všechny holky u sebe. No,sice jsem si připadala jako blbec,že jsem chodila pořád dokola a opakovala,že jdeme na veterinu,ale zabralo to. Jupííí. Takže už máme ode dneška smečku,Elišku,Marušku a Dášenku

Marcie - 7.8.2017 20:36
františek: Dobře, tak já mrknu, co mám doma růžového za látky a něco tvým holkám spíchnu :-)

františek - 6.8.2017 19:22
Mě se líbí ten plyšový dvouvrstvý Hamáček,co jsem koupila na výstavě. Já jsem fakt,takový debil. Jsem měla koupit rovnou 2. Do prčic :-( Budu potřebovat nějaký suprovní pro Dášenku a Marušku. Klukům jsem koupila modrý,tak mi nějaký pro holky přibal. Něco růžového. Potom mi písni celkovou cenu.

Marcie - 6.8.2017 15:18
františek: Takže půllitrovka Pohodáře a 3x Voňavý pozdrav. Bude to vše, nebo mám nachystat ještě něco?
- - - - -
františek: Napsala jsem ti SZ.

františek - 6.8.2017 09:03
Marcie- budu chtít ještě nějaké čajíčky,chutná to i mě. Určitě 3 krát,voňavý pozdrav. S medíčkem je to bomba a taky sirupeček. Napiš mi do SZ číslo tvojeho učtu,prosím

Efča - 3.8.2017 20:19
monimony - tak jedině ho věnovat někomu kdo si bere mimča aby ho k nim přidal.Ovšem to je vůči němu velmi zavazující - pokud nevybereš dobře "adopci" aby nelitovala-to bys musela skutečně mít jistotu, že by šel do dobrých podmínek.
Nebo to ještě zvaž a pořiď dva prcky.Je nutné potkánky rušit?

monimoni - 2.8.2017 15:50
Holky, moc díky za rady.. Další mimča jsem právě zatím neplánovala.. Rve mi to srdce, že bych ho měla nechat dožít samotného, ale na pořízení dalších teď nemám úplně nejvhodnější podmínky :/ Chtěla jsem znát co nejvíc možností, i když je jasný, že nejlepší je novej parťák/parťáci..

Haňa - 2.8.2017 06:43
zatím: ano, údaje se dají průběžně kdykoliv upravit ;-)
Archív diskuze | Alba uživatelů