PotkaniVýchova a ochočeníAnatomieZajímavosti

BydleníKrmeníRozmnožováníVeterinární péče

 

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

 

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.


Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace  


Info  

Haňa - 17.5.2019 12:02
z

františek - 14.5.2019 10:55
Čauky hoky,jdu si pro radu.
Mám jednu klec čtyř kluků. Jeden z nich Tobiáš,byl agresivní jak na kluky,tak potom i na mě. Ve čtvrtek jde na kastraci. Mám ho momentálně odděleně. Můj obřík Charlie je kvůli němu už poloviční. Vážila jsem ho na vet a má pouze jenom 470 gramů. Tobiáš na mě zaútočil dvakrát a to bezdůvodně. Bezdůvodně se při venčení ježil.
No a teď to samé dělá můj medvídek (rex srst) Sokrates. Je nějaký podrážděný a já nevím proč. Pořád mě chytá za prsty s náznakem kousnutí. Ale né takové to jakoby hraní,nebo něžně že by moje prsty vzal do tlamičky,prostě chce mě kousnout,ale v kleci je klid,klukům neubližuje.
On si hraje na Alfa samce mimo klec nebo jak to mám teď chápat?? Nikdo mu nic nedělá,ale z mojeho médi se stává krvelačný potkyš. Nechápu tu změnu. Koudyho i holčičí klec jsou v pohodě. Sokrates není v pubertě,že by to bylo tím. Chystám se jet s ním a se Simírkem na výstavu. Nebo to může být tím,že má někde uvnitř tělíčka nějaké bolesti a na povrchu to nejde vidět?? Jinak normálně jí i pije. Přiznám se,že jsem z toho těžce na nervy. Co se to děje?? Takový miláček to byl a teď mám z něj docela strach. Tak přece mu nemohlo hrábnout jen tak ze dne na den,né?? Je fakt,že kvůli práci je venčím tak jednou za 4 dny,protože dělám dvanáctky,ale to je jen sezónní,potom už zase na ně času bude habaděj. Máte taky někdo nějakou takovou zkušenost?? Díky za rady a tipy .

Marcie - 7.5.2019 21:18
U Pekelníků to píská :-) Kdo by nutně potřeboval do smečky nová děcka, tak jsme k službám. Carevna 9 miminek a Grýla 7 miminek :-) Jsou to šikovné maminky.
Archív diskuze | Alba uživatelů