PotkaniVýchova a ochočeníAnatomieZajímavosti

BydleníKrmeníRozmnožováníVeterinární péče

 

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

 

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Nejčastěji pokládané otázky
Před odesláním vašeho dotazu si přečtěte prosíme tyto FAQ.
Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, veškeré texty v menu. Otázky, které jsou zde dobře popsány, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.


Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace  


Info  

Sankari - 8.10.2019 11:54
Na zádech to většinou bývá absces. Neboj, bude v pořádku.

Lucius - 7.10.2019 18:22
Zdravím, nejspíše bude lepší zajít na veterinu. Může to být reálně cokoli, i vůči věku potkana. Může to být třeba jen tuková bulka, v lepším případě. To potvrdí jen veterinář.
Snad to bude v pořádku (:

Majda123 - 7.10.2019 15:33
Dobrý den, dnes jsem při hlazení potkánka nahmatala bouličku. Má jí na zádech jakoby u páteře velikost asi jako třešeň, vypadá to, že ho to nebolí ani nijak nepřekáží. Chci se zeptat má s tím někdo zkušenosti ?

Sankari - 29.9.2019 15:11
Romaky: Léčení je jak u malých miminek. Teplý čaj do napáječky, přisladit jitrocelovým nebo echinaceovým sirupem. Taky se používá Hedelix. Kupuj jen sirupy bez alkoholu. Teplo, klid, hromadu vitamínů (čerstvé ovoce a zeleninu). Pokud se potkánek nezlepší a začne "vrkat", hned běž na veterinu.

Lucius - 27.9.2019 16:50
Romaky: Ahoj, myslím, že záleží na tom, jak moc pšiká. Obvykle to dělají v novém prostředí a dvě ze čtyř (ty které mám) tak kýchají i když očichávání nové krmivo. Ale ostatní ti nejspíše poradí více, než já :D Tak hlavně aby bylo vše okay

Romaky - 26.9.2019 20:27
Zdravím, chci se zeptat všimla jsem si, že mi jeden z myšáků začal "popčikávat". Je to na veterinu nebo jsou i jiné možnosti? Četla jsem, že se dává třeba čaj. :) Budu moc ráda za odpovědi.

Damian - 26.9.2019 18:26
Omega: Nejsem si jistý a má domněnka o tom, že je požít mohou byla potvrzena. Nevím z jakého důvodu by je nesměli. Spíše čím by jim to mělo být nebezpečné. Nedostávají je nijak pravidelně a zatím je měly dvakrát a každá jen menší kus. Jsou v pohodě a čilé jako vždy. :D Sice nejsou plně stravitelné, ale to ani pro lidi .

Omega - 26.9.2019 04:47
Damian: Odkdy můžou potkani jíst houby? Myslela jsem, že hlodavci houby jíst nesmí, že je to pro ně zdravotně nebezpečné... Nebo aspoň všichni domestikovaní hlodavci.
Archív diskuze | Alba uživatelů