PotkaniVýchova a ochočeníAnatomieZajímavosti

BydleníKrmeníRozmnožováníVeterinární péče

 

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

 

E-mail

Inzerce

Vaše reklama zde
již od 100 Kč/měs.
Kontaktujte info@kralici.cz

Ostatní inzerce na králíci.cz


Text inzerátu včetně kontaktních údajů a lokality + možno vložit i fotku k inzerátu (musí to být JPG soubor)
Pokud chcete koupit nebo prodat potkana nebo libovolné příslušenství tykající se chovu potkanů, směle sem napište svůj inzerát. Inzerát se zde bude zobrazovat 14 dní.

Inzerát č. 21954 vložen 22.5.2017 00:06
LMG Rattery nabizi k odberu potkani mladatka s milou kontaktni povahou po predcich z linii, ktere se po generace vyznacuji vyrovnanym temperamentem (linie vedeme po 12 – 16 generaci). Potkanata jsou dobreho zdravi, od malicka socializovana a tudiz zvykla na staly kontakt s clovekem, nabizena jako domaci spolecnici. Zbarveni ruske perlove, ruske modre, ruske modre aguti, ruske stribrne a cerne, usi dumbo a standard, osrsteni standard, rex a double rex. Jednotlive fotografie a blizsi informace naleznete na http://www.lmgrattery.com v sekci K odberu. Doklad puvodu, k osobnimu prevzeti budoucim majitelem v Praze pobliz Vaclavskeho namesti. Dlouholete zkusenosti se zajmovym chovem, trvale poradenstvi, kontakt je uveden na webove strance.
Inzerát č. 21953 vložen 21.5.2017 14:34
CHS Z planety Zubajda přijímá rezervace na miminka s průkazem původu. Miminka mají uši standard, srst velvetýn a standard, barvu holubičí a americký mink, znaky solid a berkšír. Odběr od 18.6. v Hradci Králové, Rychnově nad Kněžnou a v Pardubicích, na výstavě potkanů v Brně a v Ostravě, po dohodě v Praze. Rezervace a další informace na: zubajda-potkani@seznam.cz
Inzerát č. 21952 vložen 21.5.2017 14:18
Zatím jsme "neosrstěné příšerky", ale každým dnem rosteme do krásy svých potkaních rodičů. Máme uši dumbo a standard, srst standard a vybarvíme se do barviček: ruská modrá, ruská perlová, černá, aguti a do znaků solid, berkšír a strakovaný berkšír. Pocházíme Z planety Zubajda a do světa se rozutečeme v druhé půlce června. Budeme vybaveni průkazem původu. CHcete-li nás, ozvěte se na: zubajda-potkani@seznam.cz
Inzerát č. 21951 vložen 18.5.2017 14:02
Sháním dopravu jednoho potkaního mrněte ze Svitav do Ostravy. Pekelníček pojede do nového domova k Percy :-) Čím dříve, tím lépe. Nepojede někdo? Kontakt: odpekelnehostrazce@atlas.cz nebo 736237949. Díky moc.
Inzerát č. 21950 vložen 17.5.2017 12:02
Sháním přepravu postiženého morčátka ,od Zlína do Prahy,aby nešlo na zkrm. saviko@email.cz