A H O J králíci ! Zdravím všechny kámoše, co maj´ tady na www.kralici.cz svojí stránku a taky Eriku001 a Ucho007 (ramlice je prostě vždycky jednička, Ucho promiň..). A taky u mě vítám všechny ostatní hodné člověky...

         Já jsem ještě celkem malá paní králíková, no, vlastně slečna. Moc toho nenamluvím, zato spoustu naskáču a napanáčkuju a válím se moooc ráda. Taky se přisaju na koberec a nechám si hladit zádíčka na požádání. Nejradši sedím na opěradle našeho gauče, tam je fajn rozhled. To se rozplesknu a relaxuji. Někdy začnu relaxovat o vteřinu dřív, a to pak sjedu až na zem. Proč mi ale pak říkají "ty naše kopyto"??
         Narodila jsem se *27.2.2002* a to znamená, že jsem Ryby. Ale já vodu tak nerada:((((, i k pití mám radši mlíčko. Jenže to už teď nepiju. Miluju všelijaké mlsky jako bonbónky, ale i zeleninu, ovoce, tvrdý chleba a vůbec. Třeba taková jahůdka hmmmm.... Moc mi chutná čínské zelí a doma na to přišli. Proto mi do něj cpou nějaké medikamenty, abych to jako snědla. Já mám totiž rýmu a musím se uzdravit. Držím si pacičky, aby to dobře dopadlo a byla jsem brzy jako rybička!! Teda králíček o:))..


         V mém království přebývá také morče Kvík. My se tolerujeme, ale bydlet bychom spolu nechtěli. To víte, dvě ženský v jednom baráku... Ale venku spolu poskakujeme a honíme se a veselíme se a... Moc zážitků ještě nemám, jsem ještě malinká.

         Můj první defekt: Překousaný telefonní kablík
         Moje první bebí: Očkováníííííí:((((
         Nejdelší cesta: Ze Sokolova od maminky do Plzně
         Můj vzor: Pravděpodobně gepard (nebo tryskomyš)
         Řekli o mně: Verča & Roman:  Prďous je moc hodný králíček! Je to přítula ukázkově omazlený! Takového bychom Vám všem přáli :o)))

         Ráda jsem se s Vámi všemi seznámila! Brzy se snad i uvidíme na králíkosrazu. Můžete mi zatím napsat na kralikarna@quick.cz.

                                                                 A zase někdy ... pá pá ...
Na hlavní stránku