Psoun prériovýAnatomieKrmeníVýchova a ochočeníVhodné výrobky

KlecChov a rozmnožováníZajímavostiNemociVeterinární péče


Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit jen důležité příspěvky  


Info Chcete psouna?

Silva - 19.10.2018 22:26
Ivana -
Velký úbytek váhy není dobrý. Také s tím letos zápasíme. Zatím docela úspěšně. Lili 7 let. Bohužel to poukazuje na zdravotní komplikace. Ty mohou být různé. Ledviny, játra, zuby, nebo pouhé ubývání svalové hmoty. Příčin je nespočet a jakékoliv střílení od boku je špatné.
Každopádně je na místě navštívit dobrého veterináře, Jekl, Pokorný, nebo někdo koho tito dva osobně doporučí.
Je třeba si pohrát se správnou stravou, která dodá látky, které budou podpůrné.
Jako prevence se dá použít Imunoglukan a také vitmín C + B komplex kapky vše z lékárny. Tímto nic nezkazíte jsou to podpůrné preparáty na zlepšení imunity.
Imunoglukan dávám 1 ml denně. 4 kapky vitamínu C a 8 kapek B komplexu. Také dávám odvar z lněného semínka, kterým to vše zředím a podávám ve 2 dávkách během dne.
Pokud budete potřebovat podrobnější info lze se na FB obrátit přes messenger na Moniku Kapulenovou případně ve skupině psoun prériový kde tuto problematiku letos a bohužel nejen letos řešilo více lidí.

Lucies - 17.10.2018 10:41
Ahoj Ivano, rozhodně bych to nepodceňovala. Ona třeba játra nebolí a bývá to častý problém u psounů :( Už jsi to někde řešila za těch 10 dní?

Nazgul - 9.10.2018 23:34
Náhlé zhubnutí nikdy nevěští nic dobrého.

ivana - 7.10.2018 10:57
Ahoj všem co jsem občas ještě zmíříte. Já se taky občas kouknu ale asi u vás nic nového s veverkami není. ovšem já bych jeden problém měla. Nejstarší samička Viki tento rok hrozně zhubla.po jaře shodila nakrmená kila na zimu a pak pomalu hubla. Myslela jsem ,že jí něco je.Ale běhá ,žere, hraje si jen více pospává, Nějak že by jí něco bolelo se neprojevuje. Má 6 let může to být už stářím ,že nepotřebuje více jíst . Má někdo tento problém Diky
- - - - -
Ještě mě napadlo zda si nezvykla na domácí teplo i na zimu a tak nepotřebuje se vykrmit na zimu.
- - - - -
Už jí říkáme paní psounová.
Archív diskuze | Alba uživatelů