Psoun prériovýAnatomieKrmeníVýchova a ochočeníVhodné výrobky

KlecChov a rozmnožováníZajímavostiNemociVeterinární péče


Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit jen důležité příspěvky  


Info Chcete psouna?

Lucies - 11.2.2017 14:57
Milo, po přihlášení máš vedle přezdívky tlačítko alba, tak přes to si vlož fotky. Když sjedeš dolů na této stránce, tak jsou tam alba uživatelů a můžeš mrknout na fotky ostatních. Když si založíš album, tak napiš klidně do diskuze, že jsi tam dala fotky, ať o nich víme a pokocháme se :)

Jestli se bojí té klece, tak mu dej na zem třeba jen domeček, který má i dno a můžeš ho pak v tom přenést do té klece, nebo nějakou přepravku, jde o to, aby se měl kam vrátit, takovou tu svou jistotu, ale zároveň, aby nevyskočil, když ho budeš přenášet do klece. Nevím, jestli se bojí toho, že jsi vysoko, nebo toho, že ho tam zavřeš.

Tu deku cupuje, protože z ní chce dělat hnízdo. Já to řešila tím, že jsem jim dávala papírový ručníky, který si odnášeli do klece. Je to docela sranda je při tom sledovat. Natrhej jednotlivé útržky, trochu pomuchlej a dej mu je do klece. Můžeš mu je zkusit dát takto i mimo klec a nechat o, ať si je tam odnáší, ale taky se může stát že se rozhodne si zbudovat pelíšek mimo klec. Takto jsem měla jeden obrovský pelech za TV stolkem :D Včetně zásob žrádla...
Archív diskuze | Alba uživatelů