Psoun prériovýAnatomieKrmeníVýchova a ochočeníVhodné výrobky

KlecChov a rozmnožováníZajímavostiNemociVeterinární péče


Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit jen důležité příspěvky  


Info Chcete psouna?

Silva - 6.10.2015 21:54
anonym - jak to vypadá s packou?

Silva - 2.10.2015 17:05
anonym - prosím neriskuj, Pokorný je spolehlivý. Bohužel těch lidí co šli jinam a kvůli chybné medikaci to skončilo smrtí psouna bylo v posledním roce hodně. Pomůžu i finančně pokud bude třeba přispět na cestu nepodceň to :(((

RadkaS - 30.9.2015 21:33
zajit k vet=> Pokorny Stary Plzenec nebo Jekl Brno

Anonym - 30.9.2015 11:45
Nevíte někdo. Můj psounek má nabehlou zadní mozku levou ..co by to mohlo být? Děkuji
- - - - -
Nozku

Silva - 28.9.2015 19:31
Ol: Na RTG jsi byla kdy naposled? Já bych si bez RTG asi nedovolila tvrdit, že zuby jsou OK. Lilinka již nyní baští bez problémů, ale bez vyšetření bych neměla ani páru o tom, že již nemá žádné zadní zuby. Zbyly jí jen kořeny je potřeba to hlídat, aby nedošlo k zánětu. Toto bylo bohužel pravděpodobně způsobeno nevhodnou stravou u původních majitelů. Jak známo cukry jsou pro zuby problémové, proto si je koneckonců čistíme, psoun si je však nevyčistí. To jak krmíš, je jen tvoje věc, bylo to tu již mnohokrát řešeno:((( Jeli psoun v kondici vypořádá se asi s zatížením nevhodnou stravou snadněji, ale jeli oslaben může to dopadnout tragicky. To už snad víš.

OL - 27.9.2015 21:30
moji mají rádi nektarinky,broskve,meloun,mango v zimě liči,kaki a nikdy!!!ze zuby problém neměli,tyčinky a různé mlsy mají nonstop,není jim vzácné nic.toto že problém je ze stravy je holý nesmysl ničím nepodložený a pořád to tu melete dokola.moji by krmení pro králíky,pravděpodobně ty zelené válečky,nalisované seno nevzali do huby.jedí krmení pro veverky-psoun je přece veverka a jsou olina v 7letech,ve výborné kondici a to se mýma dobrůtkama živí 5let.si vážím každý den co tu s námi hospodaří tak jim nebudu odpírat to co mají rádi.

drak - 26.9.2015 21:17
diky

Ivana - 25.9.2015 20:26
Omlouvám se zapomněla jsem se přihlásit

Anonym - 25.9.2015 20:22
Lucies díky za odpověď. Ta prevence to je fakt . Ale ta naše potvůrka si moc sena ani trávy nevšimne jen pár kousků nebo lístků a jde pryč. Zbytek jí sní naše morče. zkoušela jsem to od mala co jí mám , ale tohle jí nejede. Dávám ji seno i trávu pořád ale více méně to tam zůstává.Krrmím ji granulemi pro činčili. nebo pro změnu krmení pro králíky se zeleninou. Samozřejmě ,že občas nějakou pochoutku z ovoce dostane tak 2-3 kostičky a pak ji ukážu ruce že nic nemám a jde pryč. Říkám ji že by měla zkažené zuby a už nic nedostane, co jí jede to by se přecpala.
No a ještě takovvou srandu. Po každe procházce venku se naše Viki běží ,,umýt do škopku s pískem jako by nám říkala ,že venku je smradů TAK SE MUSÍM OMÝT. Vydrží tam rejdit dost dlouho.

Lucies - 25.9.2015 09:51
Ahoj Ivano, 100 lidí, 100 názorů, tak někdy k nějaké výměně názorů holt dojde.

Co se týče samotného čištění zubů, tak to tady asi nikdy nikdo neřešil, mnohem důležitější je samotná prevence - nedávat psounům pro ně nevhodné potraviny (např. ovoce kvůli cukru, různé tyčinky pro hlodavce,...), ale pouze seno a doporučené bezobilné krmivo + pravidelné kontroly zubů u veta.

Ivana - 24.9.2015 21:13
Ahoj všichni chovatelé mazlíků. Dlouho jsem nic nepsala ,ale na stránky chodím dost často hlavně co se týče rad. Jen to napadání některých chovatelů mezi sebou by mohlo být méně nebo si to vyřizovat v soukromí. Dost to zbytečně probíráte, myslím ,že na této stránce by měly být jen rady a zážitky. Moje Viki se čím dál více otrkává je u mě víc v posteli než u sebe a méně se bojí je pěkně ofouklá prostě mazel. Ale mám taky dotaz jestli se někdo o to zajímal. Jsou pro psy a kočky různé žvýkací pomůcky na čištění zubů. Napadlo někoho či se zajímal ve zverimexu o něco k jídlu co by mohli i psouni?? na čištění zubů.? To je jen takový nápad zda by to šlo.
Archív diskuze | Alba uživatelů