Psoun prériovýAnatomieKrmeníVýchova a ochočeníVhodné výrobky

KlecChov a rozmnožováníZajímavostiNemociVeterinární péče


Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit jen důležité příspěvky  


Info Chcete psouna?

Silva - 2.7.2015 22:48
Nazgul - jak je vidět tak se ze mě zahrádkář nestane, tento druh zábavy nechám těm co se vyznaj :)

Lucies - 2.7.2015 14:16
Silvo, já jsem to viděla u všech svých psounů, ale nikdy ne v takovém množství. Když Vendy brala antibiotika (na něco jiného), tak jí to zmizelo a po čase se to objevilo znovu. Takže nebezpečné to nebude, minimálně ne, dokud se to nepřemnoží - spíš bych to přemnožení tipla na reakci na oslabenou imunitu, popř. třeba nějaký zánět v zubech nebo tak něco. Co Ti na to Dr. Pokorný odpověděl?

Nazgul - 1.7.2015 21:47
Léčebné látky v konopí AFAIK nejsou obsaženy v listech.

Silva - 1.7.2015 20:19
Taky by mě to zajímalo vzhledem k jeho léčebnému využití, zda by nemohlo pomci na různé neduhy jako u lidí. To bych si ho snad i zasadila (a to mi uschne i kaktus) pokud by pomohlo Lilince na problémy s ledvinami.
Dejte prosím vědět pokud někdo něco vyštracháte.
- - - - -
Mám prosbu, u Lilinky v tlamičce se objevily miniaturní kuličky, má je po celé tlamce viz foto. http://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=743. Již jsem se stím setkala v minulosti u své první psounice. Nepovedlo se mi tehdy zjistit co to je. Odeslala jsem foto i stěr k vyšetření vet. Pokornému. Ten provedl mikroskopické vyšetření, které ukázalo, že nejde o žádný zdravotní problém. Pravděpodobně prý jde o zbytky jídla. Podotýkám, že bylo vše prováděno na dálku a Lilnku neviděl. Máme to trochu z ruky. Možná při přímém kontaktu by si byl jist tím o co to je. Lilinku mám v dozoru a při komplikacích máme okamžitě přijet. Zajímalo by mě, zda někdo nemáte s tímto problémem nějakou zkušenost? Já si nemyslím vzhledem k složení potravy, že by šlo o zbytky potravy s jistotou to však nevím. Možná jde o nějakou pitomost, ale mám už z maličkostí strach. Letos jsem už přišla o dva psouny a bojím se už všeho.

Mimochodem se mi opět potvrdilo, že pan doktor Pokorný je člověkem na svém místě. Stěr si nechal poslat k sobě domů, aby mohl reagovat co nejrychleji. Ihned po doručení udělal vyšetření a o jeho výsledku mě obratem informoval, to vše na své náklady. Tímto mu chci věřejně poděkovat za jeho úžasný přístup k pacientům i jejich majitelům. Ještě jsem se s podobným přístupem nesetkala.

monika - 30.6.2015 15:36
Me by to s tim konopim teoreticky zajimalo taky. Ne ze bych nejake mela ale je to zajimavy dotaz. Nikdo nic? Tak asi nezbyde nez progooglovat americke weby nebo knizku a najit seznam zakazaneho s tim,ze co neni zakazano je dovoleno :-)

Passerby - 28.6.2015 13:41
Je mozne dat psounum listy konopi? Listy neobsahuji zadne psychoaktivni latky. Vypada to, ze jim to chutna a je mi lito to vyhodit. Neni to pro ne nebezpecne?

Lucik - 28.6.2015 13:11
Ahojda všem,
chtěla jsem se zeptat můj pejsek (maltezáček) byl před týdnem na očkování... bylo to něco jako smíchanina 6-ti vakcín a tři dny po očkování jí to místo hodně bolelo a pak se jí tam udělala velká boule která trvá doteď a nechce se furt splasknout ... co mám dělat poraďte prosííím :) předem děkuji Lůca
- - - - -
Sorry špatná kategorie zvířete :)
Archív diskuze | Alba uživatelů