Psoun prériovýAnatomieKrmeníVýchova a ochočeníVhodné výrobky

KlecChov a rozmnožováníZajímavostiNemociVeterinární péče


Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Diskuze


Ostatní diskuze na králíci.cz

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit jen důležité příspěvky  


Info Chcete psouna?

monika - 22.11.2014 11:38
Ahoj,
Markét, díky za pozdravy :-)) Příští rok určitě zase budeme venčit, letos jsme tomu moc nedali vzhledem ke stěhování, práci na bytě a nemocím.
Ale příští rok snad bude líp.

Luci - když Oskara vezmu, nebo jen otevřu klec, tak už se sápe do klína a směje se na mě s tim vypláznutým jazykem:) Hodně času prospí, ale celkově mi připadá, že prosperuje.

Dnes se mi po několika dnech zdá, že Oskar už je zase normálně teplej :) Tak měl taky možná jen pár denní hibernaci.
Tak se zatím mějte, hezký víkend všem!

Markéta - 21.11.2014 19:27
Zdravím všechny po delší době, jaksi teď nemám příliš času nazbyt s tím naším mimískem :-)
Moni: Asi nikdy mě nepřestane fascinovat, jak chodíš s myšima ven navolno! To jsem s Ballískem zkusila jednou a málem bylo po něm - přeběhl loukl, vběhl na cestu a přímo pod auto.. Bylo to tenkrát těsné.. Jsem ráda, že Oskárek zvládl zákrok tak dobře, s jeho Krakenováním jsi fakt statečná! Ta verandička u bytu je super, hned bych takovou brala! :-)
Lucies: Úžasný koment! :-) Kdyby to tady šlo, tak lajkuju :-)
- - - - -
překlep: "přeběhl louku"

Lucies - 21.11.2014 10:46
Moni, já jsem tohle zažila u Fabi, ale šlo třeba o 2 dny. U Oskara bych byla opatrnější - vzhledem k jeho zdravodtnímu stavu. jak ti reaguje třeba na to, když ho chceš vzít do ruky?

monika - 21.11.2014 07:35
Ahoj, zdravím všechny.
Máte někdo zkušenost se snižovváním tělesné teploty psounů v zimě? Nemám teploměr, ale Oskar má pocitově určitě nejmíň o dva stupně méně, než je jeho standard. Myslím, že nám svým způsobem hibernuje. Je celkově hodně ospalý, jinak ale prosperuje dobře.
Je to naše první zima, kdy není Kraken, tak nevím, jestli byl takhle studený i v předchozích letech. Má už několik dní přibližně stejnou teplotu, jako mívá první 2-3 dny po narkóze.

Ales - 16.11.2014 10:04
Lucies....:)))))))

Nazgul - 15.11.2014 00:31
No nevím, koberce už nekupuju, nemá to smysl :)

Lucies - 13.11.2014 23:26
Anonym, co ti přijde šíleného na tom, když člověk se zalíbením pozoruje krásné jizvy od psounů na různých částech svého těla? Nebo třeba na moderním interiéru, kdy jinak nudnou bílou zeď zdobí fascinující obrazce vyryté zuby a drápy malých umělců? A taky trocha praktičnosti - vykousané díry do nábytku zajišťují lepší cirkulaci vzduchu. Nemluvě o tom, že jsou prospěšní pro společnost - zajišťují neustálou práci různým řemeslníkům či technikům, kteří s železnou pravidelností chodí měnit překousnuté kabely od internetu nebo hadice od pračky, zedníci sem tam zazdí nějaký roh, když už hrozí propojení bytu se sousedem a ani takový chirurg díky nim nepřijde o práci. Stejně tak psouni podporují trh, protože jejich majitelé si častěji nakupují nové oblečení, ložní prádlo, záclony, koberce...

Anonym - 13.11.2014 22:07
kdo má psouny tak je šílenec
Archív diskuze | Alba uživatelů