Psoun prériovýAnatomieKrmeníVýchova a ochočeníVhodné výrobky

KlecChov a rozmnožováníZajímavostiNemociVeterinární péče


Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Diskuze - jen důležité


Ostatní diskuze na králíci.cz

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit všechny příspěvky  


Info Chcete psouna?

Ivana - 24.10.2018 20:09
Diky za odpovědi. u vetrináře jsme byly na vyšetřeních . Nedopadlo to dobře. má na játrech nádor a ten jí ubírá živiny proto je hubená. Ale bojuje žere a hraje si jen má málo síly a více prospí . Doufám že tady ještě nějakou dobu vydrží.

Silva - 19.10.2018 22:26
Ivana -
Velký úbytek váhy není dobrý. Také s tím letos zápasíme. Zatím docela úspěšně. Lili 7 let. Bohužel to poukazuje na zdravotní komplikace. Ty mohou být různé. Ledviny, játra, zuby, nebo pouhé ubývání svalové hmoty. Příčin je nespočet a jakékoliv střílení od boku je špatné.
Každopádně je na místě navštívit dobrého veterináře, Jekl, Pokorný, nebo někdo koho tito dva osobně doporučí.
Je třeba si pohrát se správnou stravou, která dodá látky, které budou podpůrné.
Jako prevence se dá použít Imunoglukan a také vitmín C + B komplex kapky vše z lékárny. Tímto nic nezkazíte jsou to podpůrné preparáty na zlepšení imunity.
Imunoglukan dávám 1 ml denně. 4 kapky vitamínu C a 8 kapek B komplexu. Také dávám odvar z lněného semínka, kterým to vše zředím a podávám ve 2 dávkách během dne.
Pokud budete potřebovat podrobnější info lze se na FB obrátit přes messenger na Moniku Kapulenovou případně ve skupině psoun prériový kde tuto problematiku letos a bohužel nejen letos řešilo více lidí.
Archív diskuze | Alba uživatelů