Ahojky všichni kamarádi!

Jmenuji se

Zachumlánek,

Často mi říkají Zachumlík, ale také Šmudla, Bobík, Opičák a Chlupáček

Jsem černý bílopesíkatý zakrslý králíček a jsem strašně roztomilý, nemyslíte??!!
 

Narodil jsem se 26. února 2002. Moje maminka Pinky a tatínek Fido z toho byli ze začátku trošku na větvi, že jsme se se sestřičkou narodili (sestřička se jmenuje Štuclinka), ale časem se všechno urovnalo a my si žili jako v bavlnce. Ještě jsem Vám zapomněl říct, že můj tatínek je vykastrovaný, proto bylo docela záhadou, že jsme se narodili.

Když jsem byl prťavej bydlel jsem se sestřičkou a mamčou v kleci a když jsme trošku vyrostli tak za námi chodil na čumendu i náš tatínek Fiďula. Takhle hodný rodiče byste museli dlouho hledat. No a tak jsme si žili v teplíčku s věčně plnou mističkou i když jsme jí ze začátku moc nepoužívali, protože jsme pili mlíčko od Pinky až do doby než od nás odešla Štuclinka, je mi po ní trošku smutno, ale věřím, že se má stejně dobře jako já.

No a dneska v noci jsem poprvé spal s taťkou v kleci. Taťkova klec je mnohem větší než ta, kde jsem bydlel předtím, hrozně bezva se v ní běhá. Taky tam má taťka mističku s vodou, protože nechce pít z pítka a já mu tu vodu rozlívám a pořád nechápu proč se na mě kvůli tomu zlobí, je to přece ohromná legrace, všude je potom spousta vody. Budu se to muset asi odnaučit, protože panička se na mě potom moc zlobí a nedostanu sušenou papáju a bánánek a ty já moc rád a tak se budu muset asi polepšit, co myslíte!!???

Taky jsem jednou byl moc nemocný. To jsem byl ještě miminko a dostal jsem zápal plic. Moje panička Veronika se mnou hned běžela k panu veterináři a ten mě různě prohlížel a prohmatával, moc špatně se mi dýchalo, to byste nevěřili jak mě bylo špatně. Úplně jsem chrochtal jak jsem nemohl dýchat. No a tak jsem dostal jeden štípaneček a večer ještě další meducínu (vůbec mě nechutnala) a přes noc jsem se trošku vykurýroval, pil jsem heřmánkový čaj a panička mě balila do deky, aby mi nebyla zima. Řeknu Vám, bylo to se mnou hodně špatný, ale zvládl jsem to, jsem přece velký bojovník.

Teď už jsem zdravý a vesele běhám po kleci. Nejraději baštím různé bonbonky, pufovanou rýži, tvrdý chleba, sušené ovoce a ostatní pamlsky. Jednou větou shrnuto jsem moc dobře živený králíček a mám se dobře.


Jsem nejspokojenější králíček pod sluncem, můžete se přesvědčit.....


Tak tenhle krasavec jsem s rodinkou:

Já se sestřičkou Štuclinkou Láska kvete v každém věku Otvíráme očka Mamka Pinky a taťka Fido My všichni Taťku mám hrozně rád Jen tak si lebedíme My jsme se měli táááááák rádi a ...

Tak nazdárek a třeba se někde uvidíme ...


Tak nazdárek a třeba se někde uvidíme a pokecáme ....

Ahoj, váš

Zachumlánek

Na hlavní stránku