Trisia, uživatelka má dalších 25 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Ferdí dovolená 2007

Hodnocení 4,6 / 5 (6 hlasů)
Ferda se opět zúčastnila tradiční dámské jízdy. V pohodě přestála 3hod cestu busem, ubytovala se v náhradní kleci a každý den několik hodin hopkala po dvorku, hnojila trávník a páchala různé lumpárny.
Zahájila hned po příjezdu, kdy zmizela v kapradinách, kdež setrvala asi půl hodiny v klidu. Když jsem se po ní začala shánět, bylo mi řečeno, že přece "Je hodná, nic špatnýho nedělá". Hrábla jsem do kapradin a... postrojek mi zůstal v ruce. Ferdice za tu půlhodinu stihla přehryznout kšandy na 2 místech. Je přece na dovolený a to znamená, že si může dovolit, co chce. A tímto se poctivě řídila celý týden.

Samozřejmě bylo pokračováno v tradici hovorů na téma "králičí recepty". Pravda, po tom přehryznutým postrojku jsem měla chuť osobně pořídit Koření na králíka (made by Vitana nebo co...) a pověsit je Ferdě nad klec jako lehkou výhružku.
Mé spolubojovnice zmocnivše se tajně mého foťáku v noci nafotily sérii snímků na téma "Králík v kuchyni". A ta ušatá potvora, uplacena mrkví, s nimi ještě spolupracovala a ochotně pózovala!

Tentokrát nebylo možno k Ferdímu smutku hrabat noru v hromadě písku, antož hromada byla trestuhodně zlikvidována zedníky. Zato byla objevena stará psí bouda, v níž se dalo parádně schovat před lovícím komandem, přesvědčujícím ušandu, že na noc půjde do klece.

Celkově vzato, Ferdice si parádně užila a doma na protest proti návratu rozházela bobky po celé kuchyni v marné naději, že tam vyroste trávník.

Můj prázdninový apartmán.

Po půl hodině volnosti - kšandy přehryznuté na 2 místech.

Ferda se účastní historické hostiny.

Ovšem má své vlastní menu.

Mazleníčko, to je moje potěšeníčko.

Možná tě nekousnu, ale kdo ví...?

Pekáč a česnek...

... a ochotně spolupracující modelka.

Bodejť by nespolupracovala, když dostala úplatek! (pozn. T.: ta dýka byla úplně tupá)

Luxusní menu v hotelové restauraci.

Ten břečťan má oko!

Placatění v záhonku.

Nerušit, odpočívám!

Na průzkumné výpravě

Ve společnosti důstojníků armády Jeho Lordstva Generála A. Wellingtona (pozn. T.: téma letošního pobytu - napoleonské války ve Španělsku)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty