Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Alena S. (46) - Hradec Králové - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. - Semča Slastná (*2004-+2010) - Od 20.11.2006 Amy, zvaná Dílo Satanovo (*1.10. 2006-+8.7.2018) - Gucci od 4.5.2020 (*4.2.2020)
Za duhovým mostem: Semča alias Samuela I. Černolibá Slastná, alias Černá tma , králík zakrslý černý,narozena 04-05/2004,přinesena asi na 6 týdnech, navždy nás opustila 2.6.2010 - nezapomeneme-:( - Viktorka (človíček, narozena 30.6.2013) - kočka Nikita (nar. léto 2004), kočka Willy (nar. léto 2010), dne 20.2.2007 Čikita - špice (nar. dne 26.12.2006) |
    angor - 10.3.2010 15:40Lalok je opravdu bezkonkurenční, na Zajku nemá ani Semča-.)
Zaregistrován(a) přes 15 let. |
    bobinka555 - 2.12.2008 17:07good
| Lucie V. (31) - rychnov nad kněžnou :o)) - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. EDDIE-přinesen 23.2.2011- černý beránek!♥ Maxmilián -kluk-hototský bílý-narozen15.1.2008-přinešení14.6.2008.....umřel 14.12.2010 TEREZIE-holka-narozena 13.3.2008 přinešení 21.7.2008-zemřela 2.11.2009 maxika sem si přinesla jen náhodou z výstavy...a terku jsem zachránila před snědením...;-) SNOOPY-kluk-lvíček-narozen asi 13.7.2009- mám ho od 1.9.2009--29.9.2009 umřel :((
křeček lilinka- prinešena srpen 2006 - zemřela 12.2.2009 křeček ferda- přinešen 17.6.2009(pandí křeček) |
    Lucienka - 2.12.2008 09:08nádherní zajčici
| Verča (29) - Praha 4 (Michle - Budějárna) - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. PEPSINKA - samička, bílo-šedá, *15.7.2007 / přinesena 1.9.2007 , 1.9 kg, šílenej mazlík :) - zemřela 17.7.2011 na edém plic SÍSA - samička, japonské zbarvení, * 7.4.2011, 1kg, hryzavka a malá potvůrka :) - zemřela 26.5.2015 na abscesy na tváři |
    Vee - 25.11.2008 09:38Nádherné fotečky a ušáci taky super,, :)
| Iva S. (60) - Praha 4 - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Králice Mišulka, holandská narozena koncem roku 2004, je to pěkná uličnice a zlobilka:)-zemřela 13.8.2008 na Encefalitozoonóza
Uzlík - bílopesíkatý , zachráněn od života v malé klícce a v hospodě,vypadá,že bude taky pěkný uličník :) Janeček - tříslový nalezeneček, přinesen 28.srpna od slečny,co ho našla na zahradě zatím se kluci mají radi |
    corina - 24.11.2008 15:49juu ma oblibenkyne Zajka:):) ale vsichni jsou moc krasni
| Karolína (31) - Ptenský Dvorek - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Peggy se narodil 1.1.2007.Dostala jsem ho od mich rodicich jako me velke prani..Ale chtela jsem si ho vybrat sama..takze jsem ho mela az od 8 mesicich.nevedela jsem jak se starat o malinkeho pubertaka:-)tak jsem volila radsi starsiho usacka.A jsem i rada ze ho mam,meli ho nechat utratit,sice nevim proc ale meli..asi jim prekazel,nebo ja radsi ani nevim...Mam ho moooc rada a doufam ze budeme spolu co nejdyl:-) |
Peggyk - 24.11.2008 15:14kraasny foteckyy:):).Moc pekne | |  škoda, že králici nevedia rozprávať, bolo by zaujímavé vedieť, čo si Amis myslí - túliaci sa Čertík |  Čertík - paragraf |  Čertík alebo anjelik? |  sme vyčerpaný po návšteve veteriny... |  ...fotené o hodinu neskor... |  čo je toto za zviera?? |  uff, som zničený, nakrútil som 2Okm... Faros |  neviete čo znamená živé striebro? panička prská... |  ... že mám všetky fotky rovnaké |  zopár fotiek pre holanďankofilov...:-) |  však som krásne, 5 ročné dievčatko? |  mám úžasný trojitý lalok |  a ochotne pozujem |  tu bol ešte pred sekundou super králikokreker... |  už stačilo, hm? |  plus na záver, Nuss...:-( |
|