Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Petra D. (40) - Brno - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Gandalf - zakrslý králíček beránek; datum narození: 10.9.2007; domů jsme si ho donesli v prosinci; Přezdívky: Králíkodlak, Gandalfóny, Gándý, Gandalf the brave, Gandalfisko :) Rozešla jsem se s přítelem a Gandalf musel zůstat u něj, protože naši mají 2 psy a alergii na seno :,( Můj bývalí ho 21.7.2008 někomu prodal. Tajně doufám, že se ten někdo přihlásí sem a já tak budu moct z albíček vidět, jak se ten můj miláček má. Kdybych mohla, tak ho nikdy neopustím... :,( |
    Peťka - 6.2.2009 16:23Buba je moc krásnej :o*
| Silvika (39) - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Zakrsly kralik- baran strakac, prineseny 5.7.2007 vo veku 7 tyzdnov
Skype : lara_od_croftovych |
    Cenculik - 6.2.2009 09:27Kraaaasny :-) a budem sa opakovat ale uzasna farba :-)
| Veronika (38) - Frýdek - Místek - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Za duhovým mostem Líla - 5.7.2009, 2.4.2012 operace kyčle, chodila krásně, odešla 30.4.2012 (4 zlomená žebra, propíchnutá plíce, uspaná). Příčiny neznámé. Fučka =) Moc nám chybíš =( Kryšpínek - cca 6.10.2008, křížený, barva japanovitá, kastrovaný. Flegmoušek a pejsánek, nejmazlivější králíček, odešel 9.6.2012 za Lilinkou, usnul. Jasmínka - 14.3.2012, přin.6.5.2012, kříž. s rhonským rexem a zakrslým stříbřitým, oper.kyčel. Ušaté torpédo a kengeru, odešla 24.07.2012 =( |
    Wewerka - 6.2.2009 06:57Super barevní, opravdu krásní. Nad tou klecí jsem taky uvažovala, že by se dala rozdělit, máš to dobře vymyšlené i s tím výběhem =))
| renata C. - Florencie, Italie - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. MELINO - kluk - lvicek- cervenec 2003- (mirumilovny) FUFFY - holka - lvicek - unor 2004 -(zvedava) GINGER -holka - beran angora - unor 2006 -(sladka ale tvrdohlava) WHISKY-kluk - beran - zari 2007 -(ochrance rodiny) TEQUILA - kluk - beran - brezen 2008 -(straspytel a mazel) PALLINA -holka - beran angora - brezen 2008 -(mala divoska) MEMORY -kluk-beranek-18.12.2008 zachranen ze zverimexu jako 2 a pul mesicni -(nenasytny mazlicek) |
    grinzy - 6.2.2009 00:36nadhrnej usacek =) a na svuj vek mi pripada dost urostly..
| Jarka - Praha 5 - Lužiny - Alba Zaregistrovaná od nepaměti. administrátor
králíček Lukášek II *2.4.2011, přin.30.5.2011 přesně v den nedožitých 10 Matýskových narozenin.
Za Duhovým mostem:-´´´´´((((( 5. Matýsek *30.5.2001, přin.18.8.2001 - †8.12.2010 navždy odešel dva měsíce po operaci ledviny:´( Chybí mi strašně moc:´((( 1. Petříček černý, střední plemeno.Věk 6 let:´( 2. Petříček hermelínek.Věk 5,5 let :´( 3. Nelinka hermelínek byla u nás necelých 14 dní:´( 4. Lukášek siamský s PP. *24.11.1998 - †29.4.2001:´( |
    Jarka - 5.2.2009 23:31To je krásný tříbarevný králíček.
Daniela T. (43) - Brno-Bystrc - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Baruška - přinesená prosinec 2006 - odešla 8.9.2008 Adélka - nar.12.6.2008, přinesená 28.9.2008 Puškin - nar. únor 2006, přinesen 3.11.2008 (kastrovaný) |
    Danuška - 5.2.2009 21:54Moc krásný ušáček a zajímavě zbarvený. Moc mě zaujala vyřešená klec. Moc dobré :o)) | | |