ANCH, uživatelka má dalších 20 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (8)


Pupíci

Hodnocení 5 / 5 (20 hlasů)
Dne 9.2.2009 se narodili mé holčičce tři malinký pupíci , neměla ani připravené hnízdo , rodila tak jak se jí hodilo a taky na tom místě je nechala :( . Je to sice špatná matka, malé krmila , ale pak ztratila zájem a vykašlala se na ně, ale ja se na ní nezlobím , prostě to příroda chtěla jinak než to mělo být :( Snažila jsem se udělat nějaké provizorní hnízdo,ale když prťata opustila hnízdo, maminka se ani nesnažila je vrátit zpátky. Musela jsem to udělat za ní. Pak jsem musela jedno miminko vyndat z hnízda ( to růžové ) , bylo chudinka prochladlé a celý den jsem se ho snažila zahřát a dokrmovat , aby aspoň bylo životaschopné , bohužel se mi to nepodařilo bylo už pozdě a zlatíčko mi umřelo v ruce :( Následně za dvě hodiny na to začalo chladnout druhý mláďátko ale to zas z důvodu ucpání střívek , maminka mu nemasírovala pupík i když zrovna jemu se podařilo nějakým způsobem se napapat :( bohužel po hodině, také umřelo a já už mu nedokázala pomoct a poprvé v životě jsme slyšela takhle malé zvířátko plakat
:(
Naštěstí jsem toho třetího miminka zachránila , prospívá a dokonce se mi ho vždycky podaří dát k mamince ale tu musím uplácet salátem a držet ji, dokrmovat se mi nechce protože mlíčko od maminky je pro něj nejlepší, dneska mu je 6 den a zatím se drží, snaží se lézt a vypadá to že bude šedivo černej , čůrá ( dneska ráno mi počural ruku :) ) a bobečky sazí uplně všude :)
Píšu vám to sem všechno pro to, že jsem moc šťastná že je aspoň jeden v pořádku a na jeho sourozence nikdy nezapomenu. Možná mě někdo odsoudí za to že jsem jim nedokázala pomoc... pochopím to ,ale dělala jsem co sem mohla.

PS : a dekuji moc milad a grinzy za pomoc... nebyt jich , nevedela jsem poradne jak se mam o toho prtouska starat :) jeste jednou diky :)

Zlatíčka po porodu, ještě nakrmení
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty