Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
Magda B. (41) - Praha 5-Velká Ohrada - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. -králinka Kája,přinesena září 2004,bohužel zemřela 4.12.2007,pravděpodobně na ucpání střev...je tady na stránkách v králičím nebíčku,nikdy nezapomenu! -králíček Pusík,přinesen 21.12.2008,nádherný rezavý králíček s bílým bříškem,je to malej zlobílek,ale moc ho miluju a každý den mě nepřestává udivovat |
    Krusli - 28.6.2009 20:13to je báječnej králíček a krásný fotečky!!!
Jitka H. (46) - Polní 24, České Budějovice 37001 Zaregistrovaná přes 15 let. Králíček Péta datum přinesení 24.5.2009 (udajně 2 měsíce), samec psík Kubík (shitzu 5 let) |
haneska - 30.5.2009 16:25Dobrý den koukám jakou krásnou krabici má váš králíček. Máme taky králíčka ještě krátce a chtěli bychom mu taky pořídit krásnu hrabací krabici jako má Váš poradte mi jak a co jste do ni všechno dala děkuji Jitka
| Romana Vynšová (32) - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. zakrslý kuní modrý - sameček - Erik, narozený 1.května 2006, přinesen 6.listopadu 2006, umřel 9.května 2009 ERIKA - dceruška Erika, je to směs, narozena 9. 7. 2009 od té doby je také u nás doma. Bylo to velice nádherné pozorovat malé uzlíčky, jak rostou den ode dne. :o) SOUTĚŽ NA http://erikovci-zakrslykralici.webnode.cz/ http://erikovci-zakrslykralici.webnode.cz erikovci.zakrslikralici @ gmail.com |
    Erika728 - 26.5.2009 12:10presne: nema chybu
| Kateřina (48) - Praha 6 - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Fidorka vykastrovaná samička,strakaté barvy,kříženého beránka.Přinesla jsem si jí 6.12.2006 Ťapka vykastrovaný sameček barvy modré beránek.Přinesla jsem si ho 12.1.2008 jako ročního.Ťapulinka onemocněl a svůj boj s nemocí 17.12.2016 prohrál.Moc mi chybíš,lásečko moje :( |
    Monela - 2.3.2009 08:52Nemá chybu,je to pěkný lumpík.) | |  dostal jsem hrabací krabici | 
| 
| 
| 
|  a takhle mě načapali u sena.. | 
|  odpočinek v košíku | 
|  moje místečko na posteli.. |
|