Lilly z Kaunic, uživatelka má dalších 19 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (8)


Lillynky kastrace

Hodnocení 5 / 5 (15 hlasů)
Protože se Lillynky falešky opakovaly čím dál častěji, konečně jsem se rozhodla objednat ji na kastraci. Objednala jsem ji na VFU k doktoru Hauptmanovi na 19.3.09. Ráno jí udělali krevní testy, vyšly v pořádku, tak krátce po 13.hodině šla na kastraci. Jako studentka VFU jsem mohla být i přítomna u operace. Vaječníky byly hodně zvětšené, stěna dělohy silnější než obvykle a překrvená. Doufám, že teď už z ní bude jen mazlivý králíček bez naskakování a falešek.
Pár hodin po operaci jsme začali krmit stříkačkou, protože se od jakéhokoliv krmení odvracela. Dostávala malé množství asi po 2 hodinách a jednou v noci. Ráno konečně začala baštit sama a také udělala první bobečky. 2 dny po kastraci (21.3.09) už vypadá jako dřív, už si zase chodí pro pomazlení.

20.3. - den po kastraci


Lillynky dočasný pooperační koutek

Už chodí zase na průzkumy...


Prosím pomazlit

Ale tu kastraci ti stejně neodpustím!

Seno mám teď všude možně po zemi.


Operační rána - Lillynka si hned druhý den sama odstranila 2 nebo 3 kožní stehy (prý jí tam překážely), další se snažila odstranit taky.Musím ještě hodně odpočívat...Vaječník

Celá děloha i s vaječníky

Operační rána 21.3.09 - do rána si vyndala další 2 stehy :(
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty