Fiška, uživatelka má další 3 alba« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (4)


Můj Dartaňan :)

Hodnocení 5 / 5 (12 hlasů)
Tak tady vám představuju mýho mazlíka Dártyho :)
Narodil se v roce 2008, typuji v srpnu. Je ze zveimexu - spusta z vás to odsuzuje, ale neřekla bych, že ty zvířata se tam mají špatně. U Dártyho to byla láska na první pohled, takže prostě s náma musel jít..

Doma se skamarádil se třema pejskama - Sendynkou, Jessínkem a Ladynkou. Sendynku brl jako mámu, chodil za ní nejvíce, když si lehla, šel hned k ní. Bohužel - Sendy v Prosinci umřela. Bylo jí 16let a měla rakovinu. Její boj s ní byl u konce..

Tak Dártymu zbyly dva kamarádi. Ladynka se mu teda straní, páč je to rozmazleneček maminky, ale s Jessínkem se někdy i po pokoji honí..

Teď je Dártymu rok a něco (říjen 2009) a zjistilo se, že má hnis v tlamičce - zoubek zlobí, možná už i od kořene.. Takže má ucpané dýchací cesty a vylezlé oko, jak má všechno napuchlé. Opravdu nemilý pohled. Doktor nám dal pět injekcí, na snížení bolesti, výživu a splasknutí.. prý když přežije do 24hodin, mám přijít na kontrolu a uvidí se... :( držte palce..

12.10. 2009 Dárty zemřel.

To nám bylo 8 týdnů - pár dnů po přinesení domů..

Dárty si přivlastnil Sendynku jako mámu :) bohužel Sendy už mezi náma neni...

Koš ho náramně fascinuje!

Co, co, cože? Ty mě jakože fotíš??

Joo, žrádlo, to se fotit nechám...

Co je?

Papááá

CO tam zase hledáš mezi těma klecema??... Já vám to povim.. žrádlo.. ;)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty