Fifuška, uživatelka má dalších 9 alb« předchozí | následujíci »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


10.5.-Poprvé venku!!!

Hodnocení 4,2 / 5 (11 hlasů)
Dnes mě panička vzala uplně poprvé ven.Předevčírem mi koupila postroojek a včera mě na něm nechala,abych si "zvykl" a nebyl potom tak vyděšený.Musím ale říct,že být venku je něco skvělého.Lítal jsem po zahradě,obobčil kde se dalo.(celou zahradu jsem babičce pohnojil).Písek jsem ji vyhrabal a aby toho nebylo málo tak jsem stihnul i hlínu mezi rajčatama a cibulí nakypřit.Panička jen lítala zamnou a smála se mi!
zde pár foto:

Tady mě panička vytáhla z přepravky a já se snažil vzpamatovat.

Jéé čerstvý vzduch.Hned se toho muselo využít a já se začal umývat aby má srst nabrala vůni té čerstvé travičky!!

Á...po mém 5min výzkumu po zahradě jsem dsáhl konce.Zjistil jsem,že když si lehnu,tak mě ta zem bude chladit.Pak se mi už ani vstávat nechtělo a panička mě musela přenášet na rukuách.

Tohle je můj kamarádak Rockey[roky].Hodně jsem se ho ale bál,tak ho musela panička zavřít za branku a nechat ho ve dvoře.

A pak přijela paniččina sestřenice Kamilka.Hodně jsem se jí líbil a tak za paniččiného dohledu si mě směla Kamilka držet na vodítku:)(omlouvám se za kvalitu téhle fotky)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty